مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي

مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي

مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگيTel:88-0000-0000

تست اعتياد به شيشه

شايد براي شما هم پيش آمده كه در مورد اعتياد شوهر خود به شيشه يا ديگر مواد مخدر مشكوك شده باشيد و به فكر گرفتن تست شيشه از او باشيد. از طرفي نمي دانيد چطور اين مسئله را با او مطرح كنيد و از واكنش او مي ترسيد. همچنين مي خواهيد از اين بلاتكليفي رهايي پيدا كنيد، پس شروع به سرچ در اينترنت مي كنيد يا مسئله را با اطرافيان در ميان مي گذاريد سپس با يافتن مجموعه اي از نشانه ها و ديدن علائم در او مي خواهيد فرضيه ذهني خود را تاييد كنيد. توجه داشته باشيد كه بهتر است براي اطمينان از علائم با يك فرد متخصص صحبت كنيد. در ادامه مطلب نحوه مطرح كردن موضوع اعتياد به فرد مورد نظر، روش هاي تست شيشه و راه هاي تقلب و منفي شدن تست شيشه را بررسي مي كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تست تشخيصي اعتياد به شيشه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

رهايي از بلاتكليفي؛ درخواست انجام تست اعتياد از همسرتان

بعد از اطمينان از مصرف شيشه توسط همسرتان احتمالا ذهنتان درگير نحوه مطرح كردن موضوع با همسرتان است. مواظب باشيد كه با بحث و جدل اين موضوع را مطرح نكنيد چون همسرتان حالت تدافعي مي گيرد، عصباني مي شود و آن را انكار مي كند. جنگ رواني در خانه نه تنها به بهبود وضعيت كمكي نمي كند؛ بلكه ممكن است روابط معمول خودتان هم خدشه دار شود. اگر شوهرتان هر از گاهي مصرف مواد دارد با رفتارهاي نسنجيده شما بيشتر به سمت مواد گرايش پيدا مي كند يا ممكن است قبول كند تست اعتياد بدهد ولي به فكر راهي براي تقلب باشد.

اول تكليف خودتان را مشخص كنيد هدفتان از تست تشخيصي چيست؟ آيا مي خواهيد براي طلاق اقدام كنيد يا از آن به عنوان اهرم فشار براي ترك استفاده كنيد؟ اگر قصد كمك به همسرتان را  داريد بهتر است ابتدا رابطه اي صميمانه و دوستانه با او برقرار كنيد و سعي كنيد در او انگيزه همكاري را بالا ببريد. از بهترين روش هاي ترك اعتياد به شيشه اطلاع كسب كنيد. اما اگر قصد طلاق داريد، نفع خود و فرزندانتان را بررسي كنيد.

 

تست هاي تشخيص اعتياد به شيشه

نوع تست با توجه به فرد مراجعه كننده، وضعيت اقتصادي، عامل زمان، نوع ماده مصرفي انتخاب مي شود. هيچ تستي صد در صد صحيح نيست و گاهي خطاهايي پيش مي آيد. برخي از تست هايي كه براي تشخيص اعتياد به شيشه استفاده مي شود، عبارتند از:

تست ادرار

اين روش نيازمند يك نمونه ادرار است. اين آزمايش را مي توان با استفاده از نوار كاغذي به صورت سريع انجام داد همچنين مي توان از طريق پروسه هاي طولاني مدت آزمايشگاهي با كيفيت بالاتر انجام داد. جابه جايي و تقلب در ارائه نمونه از اصلي ترين مشكلات اين روش است. زمان تقريبي رديابي شيشه با اين روش حدود 2 روز است.

تست بزاق

تست هاي بزاقي راحت و بي دردسر هستند و امكان تقلب در آن ها كمتر است. نتيجه تست در عرض چند دقيقه آماده مي شود و نيازي به آزمايشگاه ندارد. اين تست روشي عالي براي ارزيابي ماده مصرفي اخير در فرد است. از معايب ديگر اين روش اين است كه بسته به ميزان توليد بزاق و نوع ماده مصرفي بازه زماني ارزيابي از چند ساعت تا چند روز متفاوت است.

تست مواد توسط مو

امكان رديابي مواد در مو تا چند ماه امكان پذير است. روشي بسيار آسان و امكان تقلب در آن از ساير روش ها كمتر است. با اين حال اين روش نيازمند تجهيزات آزمايشگاهي و صرف هزينه بيشتر نسبت به ساير روش هاست. اين تست نه تنها مي تواند وجود ماده را ارزيابي كند بلكه مي تواند مقدار ماده مصرفي را نيز نشان دهد كه اين امكان در هيچ تستي وجود ندارد. زمان تقريبي رديابي شيشه با اين روش حدود 90 روز است.

تست نواري

براي سنجش مواد مختلف تست هاي نواري مجزا وجود دارد. براي مثبت شدن تست بايد ميزان حداقل آن ماده در نمونه وجود داشته باشد كه اين ميزان براي ماده مخدر شيشه ng/ml 1000 است.

 

چند روز پس از مصرف شيشه تست اعتياد منفي مي شود؟

بيشتر مواد تا 72 ساعت پس از مصرف در ادرار قابل شناسايي هستند. امكان رديابي شيشه بسته به نوع تست، 1-3 روز است. 

 

علل اختلال در آزمايش

اگر دارويي مصرف مي كنيد به مسئول آزمايشگاه اطلاع دهيد چون احتمال تداخل دارويي وجود دارد. شايع‌ترين علل بروز اختلال در نتيجه تست‌هاي نواري شامل موارد زير است:

خطا در نمونه‌گيري:

يكي از دلايل بروز خطا در تست هاي تشخيصي خطا در نمونه گيري است. علي رغم حضور نمونه گير ممكن است تقلب صورت بگيرد و فرد معتاد با تقلب نمونه خود را عوض مي كند.

خطاهاي تكنيكي:

نوار تست بايد به مدت 15-10 ثانيه در ادرار نگه داشته شود و قبل از خواندن جواب به مدت 5 دقيقه روي يك سطح صاف غير جاذب قرار داده شود. تفسير پاسخ در يك دقيقه اول يا بعد از 10 دقيقه باعث ايجاد خطا در ارزيابي مي شود.

رقيق‌كننده‌ها:

هر عاملي كه باعث رقيق شدن ادرار شود باعث اختلال در جواب تست ها مي شود. در اين صورت از نوار هاي كمكي براي تعيين سطح كراتين، نيترات و گلومات ادرار مي توان استفاده كرد.

تغييرات سطح PH:

ريختن خون، جوهر ليمو، سفيد كننده ها و ... در ادرار باعث ايجاد تغيير در سطح PH مي شود. در نتيجه احتمال خطا در جواب آزمايش افزايش پيدا مي كند چون اكثر تست ها به تغييرات PH در بازه 5 تا 9 مقاوم هستند و افزايش يا كاهش PH از اين محدوده باعث اختلال مي شود.

 

آيا امكان تقلب براي منفي شدن تست اعتياد به شيشه وجود دارد؟

براي منفي شدن تست اعتياد علاوه بر اضافه كردن موادي مانند آب ليمو و قرص هاي ضد بارداري راه هاي ديگري نيز وجود دارد. موثرترين روشي كه افراد معتاد براي منفي شدن تست اعتياد به شيشه استفاده مي كنند بيرون كردن اين ماده از بدن است. پس چند روز قبل از انجام آزمايش مصرف مواد را قطع مي كنند. نوشيدن آب زياد، استفاده از داروهاي ادرار آور و ورزش كردن از جمله اقداماتي هستند كه براي منفي شدن تست اعتياد مي توان استفاده كرد.

 

آيا مي توان به تست هاي تشخيص اعتياد اعتماد كرد؟

روش هاي مختلفي براي غربالگري اوليه و روش هاي تاييدي وجود دارد. همان طور كه توضيح داديم امكان خطا در تست هاي تشخيص اعتياد به دلايل مختلف وجود دارد. انجام تست در يك آزمايشگاه معتبر براي تاييد روش و صحت انجام تست توصيه مي شود. آزمايشگاه ها مقررات سختگيرانه اي جهت نمونه گيري تست اعتياد وضع كرده اند. همچنين كيت هايي براي تشخيص تقلب در نمونه ادرار وجود دارد كه از آن هم براي تشخيص تقلب مي توان استفاده كرد.

در مواردي كه مسئول آزمايشگاه نسبت به تقلب يا احتمال خطا در انجام آزمايش دچار شك و ترديد شود، دوباره از فرد تست گرفته مي شود و براي اين كار مي توان از روش تي ال سي (TLC) استفاده كرد. در اين روش احتمال منفي كردن تست از طريق فرد نمونه دهنده بسيار پايين است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تست تشخيصي اعتياد به شيشه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : تست اعتياد به شيشه

ادامهـ مطلبـ
| ۹ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۰:۳۴ | هنر زندگي
تست شيشه،

نه گفتن به كودكان

كودكان به دليل كنجكاوي تمايل به شناخت محيط دور و بر خودشان را دارند، اما همين كنجكاوي آن ها را در معرض خطرهايي قرار مي دهد؛ به همين خاطر مهارت نه گفتن به كودك يكي از مهمترين اصل هاي تربيتي است. در زمان هايي كه احتمال دارد كودك به خودش آسيب بزند بايد به او نه گفت و دليل نه گفتن را به او توضيح داد. نحوه نه گفتن به كودكبايد طوري باشد كه كودك به حرفتان توجه كند و آن را ناديده نگيرد. براي آگاهي از روشهاي تربيتي كودكان و چگونگي برخورد با خواسته هاي آن ها مي توانيد از تجربه مشاوران كودك استفاده نماييد. همچنين در اين مقاله درباره چگونگي برخورد با كودكان و نه گفتن به آن ها صحبت خواهيم كرد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مهارتهاي نه گفتن به كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

چگونه به كودكان نه بگوييم:

وقتي درخواست هاي كودك براي او خطر دارد و ممكن است به او آسيبي وارد شود، بايد به آنها نه بگوييد. حتما زماني كه خواسته كودكتان را برآورده نمي كنيد دليل آن را هم برايش با آرامش به طوري كه متوجه حرف هايتان شود توضيح دهيد.

محيط امن و مناسب فراهم كنيم

كودكاني كه به تازگي راه رفتن را ياد مي گيرند، علاقه دارند كه محيط اطراف خود را بشناسند، اگر دكور خانه را طوري بچينيد كه وسايل خطرناك در دسترس كودك نباشد، در ارتباز با فرزندتان كمتر از جمله هاي منفي بكن، نكن استفاده خواهيد كرد. پس بهترين راه اين است كه محيط خانه طوري باشد كه براي بازي كردن كودك خطري نداشته باشد.

نه را با جملات مثبت بگوييد

گاهي كودكان فقط با شنيدن نه نمي توانند دليل بعضي از قانون ها را بفهمند. با اين كودكان بايد با جملات مثبت حرف بزنيد، مثلا به جاي اينكه بگوييد "نبايد قبل غذا بستني بخوري" به او بگوييد "تو مي تواني بعد از غذا بستني بخوري".

حق انتخاب

وقتي به كودك حق انتخاب مي دهيد، در واقع به او حس استقلال را منتقل مي كنيد و اينكه مي فهمد در نهايت به خواسته اش مي رسد. در ضمن اين انتخابها نبايد زياد باشد، دادن دو انتخاب كافي است. براي مثال كودك در اتاق توپ بازي مي كند و به او مي گوييد در خانه توپ بازي نكن، اما بهتر است بگوييد مي تواني روي زمين با توپت بازي كني يا در حياط بازي كني. 

لحن و حركات مناسب داشته باشيد

زمانيكه با كودك حرف مي زنيد، در فاصله يك متري او باشيد، با لحني آرام و شمرده و بدون گفتن كلمه نه حرف خود را بزنيد. در ضمن با حركات بدن مي توانيد به كودك نشان دهيد كه از كاري كه مي كند ناراحت شده ايد. اگر خطري كودك را تهديد مي كند، او را در بغل بگيريد تا بفهمد چقدر به سلامتي او اهميت مي دهيد.

دليل مخالفت تان را بگوييد

بعضي از والدين فكر مي كنند، چون كودك بطور كامل دليل مخالفتشان را درك نمي كند، پس نيازي به توضيح دادن نيست. حتي اگر كامل توضيح دهيد كه چرا مخالف هستيد ممكن است كودكتان درك نكند اما اين روش تربيتي به او مي فهمانيد هر كاري دليلي دارد و عدم درك او درستي كار را تاييد نمي كند. درك كودك مدتي زمان مي برد، اما بعد از گذشت زمان تاثير خود را خواهد گذاشت.

 

آيا به همه درخواستهاي كودك پاسخ مثبت بدهيم؟

بچه هايي كه هيچوقت نه نمي شنوند، وقتي بزرگ تر مي شوند، فكر مي كنند همه چيز بايد همان طوري باشد كه آن ها مي خواهند و اگر بر خلاف آن اتفاق بيفتد، ناراحت و گاهي گوشه گير مي شوند. بايد به كودك از همان سنين پاييت ياد بدهيد كه هر چيزي قانون خودش را دارد و بايد به آن ها احترام بگذارد. در خانه بعد از 3-4 سالگي قوانيني را در خانه بگذاريد كه در حد درك كودك باشد و در اجراي اين قوانين جدي باشيد. گاهي والدين براي جلوگيري از لوس شدن كودك بسيار سخت گيرانه برخورد مي كنند، بهتر است از افراط و تفريط بپرهيزيد.

 

پيامد عوض كردن قوانين بعد از نه گفتن

اگر كودك درخواستي داشت كه در توانايي شما نبود يا صلاح ندانستيد به او جواب مثبت بدهيد، در مقابل درخواست هاي او سر فرود نياريد. كودكان بهانه گير ممكن است براي هر موضوعي قهر و گريه كنند. اگر در مقابل گريه كودك، شما تسليم مي شويد و خواسته او را قبول مي كنيد، ياد مي گيرد كه در دفعات بعد براي رسيدن به خواسته اش از همين راه استفاده كند. وقتي بگوييد اين كار را نكن، با گريه شما را متقاعد مي كند تا آن كار را انجام دهد. بنابراين وقتي به كودك نه مي گوييد تحت هيچ شرايطي از حرف خود بر نگرديد.

 

اگر به خواسته هاي كودك نه بگوييم باعث كمبود و عقده اي شدن كودك نمي شود؟

بعضي از والدين به تمام خواسته هاي كودك جواب مثبت مي دهند تا فرزندشان دچار كمبودي نشود. درحالي كه كودك بعد از چهار سالگي بايد ياد بگيرد كه نه بشنود و با بعضي از خواسته هايش مخالفت شود، تا بفهمد هميشه همه چيز آن طور كه او مي خواهد نمي شود. اگر كودك هميشه جواب مثبت بشنود، در سنين بزرگسالي زماني كه مانع بزرگي سر راهش قرار گيرد، فكر مي كند دنيا به آخر رسيده است. البته اگر هميشه هم به كودك نه بگوييم سرخورده مي شود، پس هدف برآورده كردن خواسته هاي معقول كودك مي باشد. ممكن است 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مهارتهاي نه گفتن به كودك مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : نه گفتن به كودكان

ادامهـ مطلبـ
| ۹ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۵:۴۶ | هنر زندگي
نه گفتن به كودكان،

درباره اولين رابطه جنسي بيشتر بدانيد

برقراري اولين رابطه جنسي موضوعي است كه افراد نظرها و ديدگاه هاي مختلفي در مورد چگونگي و زمان آن دارند. برخي اولين رابطه جنسي را تجربه اي هيحان انگيز مي دانند و براي برخي ديگر ترسناك است. پسرها نيز به هنگام اولين تجربه جنسي خود دچار اضطراب مي شوند با اين حال دختران به خاطر ترس از دست دادن پرده بكارت و بارداري بيشتر در مورداولين رابطه جنسي خود محافظه كارند. به علاوه احساسي كه از اولين تجربه رابطه جنسي خود به دست مي آوريد در نگرش شما نسبت به روابطي كه در آينده خواهيد داشت تاثير به سزايي دارد. داشتن اطلاعات كافي در مورد چگونگي رابطه جنسي و توجه به مراقبت هاي لازم به منظور جلوگيري از حاملگي ناخواسته يا ابتلا به بيماري هاي مقاربتي داراي اهميت است كه در ادامه اين مقاله به آن مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه برقراري اولين رابطه جنسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

برقراري اولين رابطه جنسي 

اگر براي اولين بار مي خواهيد رابطه جنسي داشته باشيد، تعيين زمان مناسب براي داشتن رابطه و انتخاب اولين شريك جنسي از اهميت زيادي برخوردار است چون احساسي كه از تجربه اولين رابطه جنسي خود به دست مي آوريد در روابط بعدي شما تاثير چشمگيري خواهد داشت. هر كس بنا به جنسيت، فرهنگ خانواده و جامعه، ارزش ها و اعتقادات فردي، تاثير دوستان و ... اولين رابطه جنسي را برقرار مي كند. داشتن ترس و اضطراب چه در رابطه جنسي پيش از ازدواج و چه بعد از ازدواج، امري طبيعي است. پس به اين نكته توجه داشته باشيد كه آيا از لحاظ روحي و جسمي آمادگي رابطه جنسي را داريد؟ اين رابطه از روي ميل و دوست داشتن است يا به دليل ترس از دست دادن فرد مقابل؟

 

واقع بيني در مورد اولين رابطه جنسي

ترس و اضطراب باعث مي شود كه از اولين رابطه جنسي لذت نبريد و برنامه ريزي هايتان خراب شود، از طرفي نبايد براياولين رابطه جنسي خود رويايي و ايده آل گرايانه برنامه ريزي كنيد. مخصوصا زماني كه هر دو نفر شما بي تجربه هستيد. هنوز در مورد بدن يكديگر آگاهي چنداني نداريد و ممكن است رابطه مطابق انتظارات شما پيش نرود پس احتمال خرابكاري وجود دارد.

توجه داشته باشيد كه شما مي خواهيد نياز جنسي خود را برآورده كنيد و از بودن با يكديگر لذت ببريد؛ پس نيازي نيست كه كامل باشيد يا هر تكنيكي كه ياد گرفتيد بخواهيد اجرا كنيد تا فرد مقابل را تحت تاثير قرار دهيد. فقط سعي كنيد روش ارضاي نيازهاي جنسي يكديگر را پيدا كنيد. نظر يكديگر را در مورد اينكه چه كاري مطابق ميل ديگري است جويا شويد. در زمان رابطه به موقعيت يكديگر اهميت دهيد و از احساس يكديگر درباره رابطه سوال كنيد؟

 

چه كارهايي پيش از برقراري اولين رابطه جنسي بايد بكنيم؟

توجه به نظافت شخصي و مسائل بهداشتي اهميت زيادي دارد. براي جلوگيري از بروز بيماري هاي مقارتبي مانند سوزاك، ايدز، سيفليس و زگيل هاي تناسلي ... و جلوگيري از بارداري هاي ناخواسته از كاندوم استفاده كنيد. گاهي برخي افراد خجالت مي  كشند استفاده از كاندوم را مطرح كنند؛ چون مي ترسند شريك جنسي خود را ناراحت كنند. حتي ممكن است طرف مقابل شما بهانه هايي از اين دست كه "من با كاندوم راحت نيستم يا لذت نمي برم" يا "مگه به من اعتماد نداري و مي ترسي كه مريضي داشته باشم" بخواهند شما را منصرف كنند.

با اين حال بايد پيش از برقراي رابطه جنسي درباره اين مسائل با يكديگر به توافق برسيد، گذشتن از آن چه كه واقعا براي شما اهميت دارد و خواسته شماست مي تواند در آينده باعث سرخوردگي تان شود. به همين جهت بر داشتن مهارت هاي ارتباطي مانند نه گفتن و جرات مندي بسيار تاكيد مي شود. در نهايت يك مكان مناسب انتخاب كنيد كه بدون استرس بتوانيد رابطه جنسي داشته باشيد در غير اين صورت آن طور كه انتظار داريد لذت نخواهيد برد. براي اطلاع بيشتر از نحوه برقراري اولين ارتباط جنسي مي توانيد مشاوره جنسي دريافت كنيد.

 

اولين رابطه جنسي در شب عروسي چگونه خواهد بود؟

اگر شما و همسرتان بخواهيد طبق سنت و فرهنگ، اولين رابطه جنسي خود را به بعد از ازدواج و در شب عروسي موكول كنيد؛ مي توان تصور كرد چه فشار رواني بالايي را بايد تحمل كنيد. بعد از يك روز شيرين اما طاقت فرسا كه از تداركات و آرايشگاه شروع مي شود تا عكس گرفتن و رقصيدن و رفتن تمامي مهمان ها؛ بايد براي مراسم ديگري آماده شويد كه نيازمند آمادگي جسمي و روحي است.

ديگر تصميم با خودتان است كه مي خواهيد شب اول به معاشقه و تحريك لمسي بپردازيد يا رابطه جنسي كامل و مقاربت داشته باشيد. اما به اين نكته توجه داشته باشيد، حسي كه بعد از اولين رابطه در شما برانگيخته مي شود تا مدت ها ادامه پيدا مي كند؛ پس بهتر است عمل دخول در زمان اضطراب و خستگي  انجام نشود.

 

شكيبايي در برقراري اولين رابطه جنسي

صبور بودن نقش مهمي در لذت بخش بودن اولين رابطه جنسي ايفا مي كند. شرايط طرف مقابل خود را در نظر بگيريد و به او فرصت دهيد تا از لحاظ روحي و جسمي براي اين رابطه آمادگي پيدا كند. داشتن معاشقه و پيش نوازي كافي رمز اصلي موفقيت در اولين تجربه جنسي شما خواهد بود به طوري كه بوسه، نوازش و لمس بدن مي تواند تا حد زيادي كيفيت رابطه جنسي تان را بالا ببرد.

معمولا دختران به دليل درد از دست دادن پرده بكارت نگران هستند. در اولين رابطه جنسي ممكن است كمي درد داشه باشيد ولي اگر شريك جنسي تان به اندازه كافي براي معاشقه زمان صرف كند به دليل ترشح واژن حين عمل دخول درد كمتري خواهيد داشت. ترس و اضطراب باعث كاهش ترشحات واژن و در نتيجه دردناك شدن عمل دخول مي شود. اين درد در بسياري از خانم ها فقط چند ثانيه طول مي كشد. در صورت لزوم مي توانيد از ژل روان كننده لوبريكانت استفاده كنيد.

 

همزمان شدن ارگاسم در اولين رابطه جنسي

رسيدن همزمان به ارگاسم نيازمند زمان است تا بيشتر بتوانيد با بدن يكديگر ارتباط موثر پيدا كنيد. بعيد است كه در اولين رابطه جنسي بتوانيد با هم ارضا شويد به خصوص زماني كه هر دو بي تجربه باشيد. پس سعي كنيد از بودن با يكديگر لذت ببريد و كمك كنيد تا روش هاي ارضا شدن يكديگر را پيدا كنيد.

 

احساس منفي بعد از اولين رابطه جنسي

در فرهنگ ما داشتن بكارت دختر هنوز جنبه ارزشي دارد گرچه ممكن است  اهميت آن در نسل جوان كمتر شده باشد؛ به همين دليل داشتن رابطه جنسي قبل از ازدواج باعث ايجاد احساسات ناخوشايندي مانند احساس گناه، سرخوردگي، بي ارزش شدن و مورد سو استفاده واقع شدن در بسياري از دختران مي شود. افسردگي و اضطراب نيز به دليل ترس از فهميدن خانواده و شوهر تشديد مي شود. پسرها هم به دليل باورها و اعتقادات مذهبي ممكن است دچار عذاب وجدان و احساس گناه شوند. تمام اين مسائل باعث مي شود كه در روابط خود صداقت را فراموش كنند.

بسياري از جوانان براي كاهش دردهايي كه از روابط خود ديده اند به دنبال شروع يك رابطه عاطفي ديگر هستند. اماشروع يك رابطه جديد كمكي به باز شدن گره هاي قبلي نكرده و مسئله را پيچيده تر مي كند. 

 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه برقراري اولين رابطه جنسي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد. 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : درباره اولين رابطه جنسي بيشتر بدانيد

ادامهـ مطلبـ
| ۹ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷:۴۱ | هنر زندگي
اولين رابطه جنسي،

طلاق به خاطر ناباروري مرد

با وجود پيشرفت علم و درمانِ بسياري از نازايي ها، هنوز هم طلاق به خاطر ناباروري مرد يا زن اتفاق مي افتد. ناراحتي از ناباروري همسر مي تواند براي شما بسيار آزار دهنده باشد. اميدها و آرزوهايتان براي داشتن يك خانواده  كامل از بين رفته است. در اين ميان حرف ها و نيش و كنايه هاي ديگران موضوع را بدتر مي كند. تا جايي كه به فكر طلاق و خارج شدن از اين شرايط افتاده ايد. قوانين نيز ممكن است از شما دفاع نكرده و حق و حقوقي به شما تعلق نگيرد. بهتر است پيش از آنكه اقدامي بكنيد با ما در اين مقاله همراه شويد.


براي دريافت مشاوره در زمينه طلاق به خاطر ناباروري مرد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

قانون تا كجا از ناباروري مردان دفاع مي كند؟

ناباروري مردان به دلايل مختلف ممكن است ايجاد شود. حق طلاق در برخي از انواع ناباروري به زن داده مي شود، اما در ديگر موارد موضوع نيازمند بررسي است و بنا به تشخيص قاضي راي صادر مي گردد. برخي از دلايل ناباروري مردان عبارتند از:

 • توليد كم اسپرم، انسداد در رسيدن اسپرم يا اسپرم ضعيف
 • بيماري و صدمات فيزيكي
 • سبك زندگي ناسالم (نوشيدن الكل، بودن در معرض اشعه x، استرس، مصرف مواد مخدر يا سيگار و...)
 • ناتواني در برقراري رابطه جنسي 

 

امكان معالجه ناباروري مرد و عدم همكاري همسر

در برخي از درمان هايي كه براي ناباروري مردان پيشنهاد مي شود، زن بايد تحت عمل پزشكي قرار بگيرد. برخي خانم ها حاضر به قبول سختي هاي عمل نشده و طلاق را راه حل آسان تري مي دانند. قانون نيز از اين زنان حمايت كرده و تمام حقوقي كه ضمن عقد ذكر شده پابرجاست. اين ها در شرايطي است كه احتمالا مرد هم خودش پيش از ازدواج به ناباروري خود آگاه نبوده و به اندازه خانم نيز ناراحت و دلشكسته است. جدا شدن و از دست دادن زندگي مشترك نيز به او ضربه اي ديگر زده و حال بايد با شكستي ديگر مواجه شود.

اين در حالي است كه تمام اين اتفاقات مي توانست براي خانم نيز بيافتد. اگر در چنين شرايطي قرار داريد و تصميم به ترك همسر خود هستيد بهتر است يك بار ديگر موضوع را بررسي كرده و راه هاي ديگر را نيز شناسايي كنيد.

نجات يا پايان زندگي مشترك

ازدواج شما ممكن است با عشق و يا بدون عشق صورت گرفته باشد، اما در هرنوع ازدواجي اختلاف نظرها و عدم تفاهم بر سر مسائل كوچك و بزرگ پيش خواهد آمد. نداشتن مهارت هاي ارتباطي به اين اختلافات دامن مي زند. در اين شرايط ناباروري مرد عاملي براي تخليه خشم ها مي شود. طلاق به خاطر ناباروري مرد آن هم زماني كه درمان و يا راه هايي براي جبران اين نقص وجود دارد؛ نشان از مشكلاتي در پس موضوع طلاق است. شايد به جاي آن كه به فكر طلاق به خاطر ناتواني در بچه دار شدن باشيد؛ يك بار ديگر زندگي مشترك خود را مرور كرده و ببينيد چه موضوع ديگري غير از ناباروري همسرتان شما را آزار مي دهد.

شايد فكر كنيد ازدواج تان با عجله و يا كاري اشتباه بوده است و طلاق راهي براي جبران اين اشتباه است. همانطور كه شروع يك زندگي نياز به شناخت و تامل دارد؛ پايان آن نيز يك مرتبه و بدون آن كه تلاشي براي رفع مشكلات شود ممكن است برايتان پشيماني به بار آورد.

نيش و كنايه هاي اطرافيان

در بسياري از مواقع پيش از آن كه مشخص شود ناتواني در بچه دار شدن از طرف مرد است يا زن؛ سيلي از حرف هاي كنايه دار از جانب خانواده مرد نصيب خانم مي شود. ممكن است مردان اين مسائل را پيش پا افتاده بدانند و اقدامي جهت رفع ناراحتي همسرشان نكنند. باز هم در اين شرايط درخواست طلاق به خاطر ناباروري مرد مي تواند تنها راهي براي ابراز خشم و انتقام باشد. اگر در اين موقعيت و يا موقعيتي مشابه قرار داريد؛ شايد برايتان سخت باشد كه زندگي خود را از زاويه اي ديگري ببينيد. مسائل زندگي آن قدر پيچيده شده اند كه شادي روزهاي اول ازدواج تبديل به يك خاطره دور شده اند.

پايان دادن به زندگي مشترك راهي براي خلاصي از تمام اين دردها و مسئوليت هايي است كه ديگر طاقت تحمل شان را نداريد. شايد همين طور باشد و طلاق راهي مناسب و از سر گرفتن يك زندگي تازه باشد. اما آيا به مسائل بعد طلاق و آسيب هاي طلاق فكر كرده ايد؟ اكنون ناتواني همسرتان شما را از داشتن فرزند محروم كرده است، بعد از طلاق چه خواسته اي برايتان ارجحيت خواهد داشت؟

 

چطور يك تصميم مناسب بگيرم؟

در نهايت براي آن كه تصميمي درباره طلاق خود بگيريد، مي توانيد از كساني كه تجربه طلاق داشته اند درباره زندگي شان پرس و جو كرده و از تجربياتشان استفاده كنيد. اما معمولا اطرافيان به خاطر علاقه و نگراني شان، شما را به ادامه زندگي و يا برعكس طلاق تشويق مي كنند، تصميم گيري با چشمان بسته و با مشورت هاي نادرست در آينده براي شما جز پشيماني و اتلاف وقت چيز ديگري به جا نمي گذارد. اما دريافت مشاوره خانواده و مشاوره طلاق به شما اين امكان را مي دهد كه بتوانيد با استفاده از نظرات يك فرد بي طرف يك انتخاب مناسب داشته باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه طلاق به خاطر ناباروري مرد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : طلاق به خاطر ناباروري مرد

ادامهـ مطلبـ
| ۹ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵:۴۹ | هنر زندگي
طلاق به خاطر ناباروري مرد،

هر آن چه كه بايد درباره زايمان طبيعي بدانيد

بسياري از مادر ها، مخصوصا در زايمان اول، از ترس درد زايمان طبيعي به سراغ عمل جراحي سزارين مي روند. اما بايد بدانند كه زايمان طبيعي بهترين روش براي تولد فرزند است و سلامت هر دو را تا مدت بسيار زيادي تامين مي كند. درد، طبيعي است؛ اما بر اساس تجربه مراجعين ما، تحمل درد بهتر از انجام عمل سزارين است. در ادامه اين مقاله، برخي از مزاياي زايمان طبيعي، روش هاي كاهش درد زايمان، رابطه جنسي پس از زايمان و شرايط روحي رواني زايمان طبيعي را با هم بررسي مي كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زايمان طبيعي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

مزاياي زايمان طبيعي

مهم ترين مزيت زايمان طبيعي، ارتباط لمسي و عاطفي مادر و نوزاد، بلافاصله بعد از تولد است. در صورت سزارين، ممكن است مادر حتي تا چند روز از ديدن فرزندش محروم شود و نتواند نياز هاي اوليه كودك مثل شير دادن با سينه، در آغوش گرفتن و خواباندن او را انجام دهد. بر اساس تحقيقات عدم ارتباط اوليه مادر و فرزند بلافاصله پس از تولد يكي از علل آسيب رواني در بزرگسالي است. برخي ديگر از مزاياي زايمان طبيعي عبارت اند از:

 • عدم نياز به جراحي و شكافتن شكم
 • دوران نقاهت كوتاه تر پس از زايمان
 • عدم نياز به احتياط هاي فراوان پس از زايمان
 • از دست دادن خون كمتر در جريان زايمان نسبت به سزارين
 • هزينه هاي كمتر از نظر اقتصادي
 • كاهش خطرات بيهوشي مادر

 

چه زماني زايمان طبيعي نبايد انجام شود؟

به طور كلي، روند طبيعي زايمان بهتر از تمام روش هاست، اما گاهي ممكن است زايمان طبيعي براي سلامتي مادر و نوزاد خطرناك باشد، بنابراين به تشخيص پزشك، عمل سزارين انجام مي شود. برخي از عواملي كه پزشك را مجبور به انجام عمل سزارين مي كند در ادامه شرح داده شده اند.

 • بعضي بيماري ها مثل بيماري قلب، ديابت، فشار خون و اختلالات كليوي، زايمان طبيعي را خطرناك مي كند.
 • عفونت هايي مثل HIV يا هرپس تناسلي در صورت زايمان طبيعي به نوزاد منتقل خواهد شد.
 • ممكن است اندازه جنين بزرگتر از ظرفيت لگن و رحم مادر باشد، بنابراين عبور نوزاد از دهانه رحم ممكن است به هر دو نفر آسيب بزند.
 • افزايش زياد وزن مادر باعث طولاني تر شدن زايمان مي شود، بنابراين در اين شرايط سزارين ارجح است.
 • با افزايش سن مادر، عمل سزارين با احتمال بيشتري انجام مي شود.
 • اگر بند ناف دور گردن نوزاد پيچيده باشد، بلافاصه عمل سزارين انجام مي شود.

 

درد زايمان طبيعي چه ميزان است؟

معمولا به دليل بي حسي هاي موضعي هنگام زايمان، اغلب زنان توصيف روشني از درد زايمان ندارند. البته ميزان درد در هر كس مي تواند بر اساس شرايط بدني، آستانه تحمل و وضعيت نوزاد متفاوت باشد. به گفته برخي از مراجعين ما، درد زايمان چيزي شبيه درد پريود با شدت بيشتر و فاصله هاي مقطع مي باشد.

در هنگام زايمان به علت فشار نوزاد روي دهانه رحم، درد در نواحي لگن، روده ها، مثانه و واژن اتفاق مي افتد.

گرفتگي، سفت شدن عضلات، احساس تپش و ضربان هاي دردناك، احساس ضربه چاقو خوردن، سوزش در ناحيه واژن هنگام خروج سر نوزاد، درد هاي متحرك در ناحيه شكم و كمر، فشار به سيستم دفع و درد در ناحيه ران شايع ترين درد هاي هنگام زايمان طبيعي است.

 

مراحل مختلف زايمان طبيعي چگونه است؟

در مراحل اوليه دهانه رحم نازك و گشاد مي شود. درد احساس شده بيشتر شبيه گرفتگي هاي دوران قاعدگي است. در مرحله بعدي دهانه رحم تا 7 سانتي متر گشاد مي شود و درد با شدت بيشتر شروع مي شود. در اين مرحله در صورت عدم حساسيت شما به دارو هاي مسكن، از آنها براي كاهش درد استفاده مي كنند. سپس دهانه رحم به ميزان مناسب براي زايمان يعني 10 سانتي متر باز مي شود. بيشترين درد در اين مرحله است و تا حدود يك ساعت طول مي كشد. سر نوزاد از دهانه رحم بيرون آمده و مادر بايد با ايجاد فشار، سر نوزاد را در سريع ترين زمان به بيرون هدايت كند؛ چرا كه احتمال خفگي و نرسيدن اكسيژن به نوزاد وجود دارد.

پس از تولد نوزاد مقدار اندكي گرفتگي در ناحيه لگن وجود خواهد داشت و تا زمان خروج كامل جفت و ترشحات، اين احساس باقي مي ماند.

 

پيش از زايمان طبيعي مي توانم چيزي بخورم؟

فرايند زايمان طبيعي ممكن است طولاني شده و توان مادر پايين بيايد. به همين جهت در برخي از بيمارستان ها در طول زايمان اجازه مي دهند كه مادر مايعات سبكي بنوشد. معمولا براي جلوگيري از تنگي نفس و سخت شدن زايمان پيش از عمل سزارين از زنان خواسته مي شود ناشتا باشند. اما در طي زايمان طبيعي پزشك با توجه به وضعيت جسماني مادر، وعده غذايي را تعيين مي كند.

 

راه هاي كاهش درد و استرس زايمان طبيعي

در هر صورت زايمان طبيعي، كمترين صدمات را به بدن مادر وارد مي كند. درد وجود دارد اما نهايت يك يا دو ساعت ادامه خواهد داشت. برخي مراقبت ها و روش ها كه براي كاهش درد زايمان مفيد هستند در ادامه شرح داده ايم:

انتخاب محل زايمان:

اولين نكته اي كه بايد مد نظر قرار دهيد، محلي است كه قرار است زايمان در آن انجام بگيرد و ترجيحا در ماه آخر بارداري محل زندگي خود را جابجا نكنيد.

برنامه ريزي:

براي زايمان برنامه ريزي داشته باشيد. لباسي كه مي خواهيد بپوشيد، پزشك مورد نظر و هر چيزي كه لازم است را در نظر بگيريد تا در هنگام زايمان هر شوك يا تجربه جديدي را از بين ببريد و همه چيز طبق برنامه ريزي پيش برود.

تغذيه مناسب:

لازم است كه بدن مادر، انرژي لازم براي تغذيه جنين و حمل بار را داشته باشد. بنابراين برنامه تغذيه بايد كامل، مفيد، بدون هرگونه ماده مضر و كاملا زير نظر پزشك متخصص باشد.

ماساژ:

از ماه ششم به بعد هر روز با روغن زيتون ناحيه بين مقعد و واژن را ماساژ دهيد. انعطاف پذيري اين ناحيه به شما كمك مي كند كه پارگي كمتر و به فراخور آن بخيه كمتري داشته باشيد.

ورزش هاي دوران بارداري:

ورزش در دوران بارداري هم از نظر جسمي هم از نظر روحي باعث آمادگي شما براي زايمان مي شود و بدن شما را تقويت خواهد كرد. پياده روي در ماه آخر حتما در دستور كار باشد، البته اگر احتمال زايمان زودرس داريد ترجيحا از اين كار بپرهيزيد.

براي برنامه ريزي ورزش هاي مفيد حتما با پزشك خود مشورت كنيد. نشستن در وان آب گرم، ماساژ كمر، داشتن يك نفر براي مراقبت و همراهي، روابط عاشقانه با همسر، برخي شرايط جسمي و رواني موثر در كاهش درد هستند.

 

رابطه جنسي بعد از زايمان طبيعي

بسياري از مادران، به دليل اينكه نمي خواهند رابطه جنسي بعد از تولد فرزند مختل شود روش سزارين را انتخاب مي كنند. در صورتي كه زايمان طبيعي بر اساس روند طبيعي بدن زن است و طبيعتا بعد از زايمان، بدن خود را براي زندگي عادي آماده مي كند. اما لازم است برخي شرايط را مد نظر داشته باشيد.

 • ممكن است تا يك ماه بعد از زايمان، خونريزي داشته باشيد كه بايد تا متوقف شدن آن براي ارتباط جنسي صبر كنيد. چون احتمال عفونت بالا مي رود.
 • در صورت پارگي واژن و بخيه، بايد زمان كافي بري بهبودي را به خود بدهيد.
 • بايد شرايط رواني و احساسي خود را در نظر بگيريد و با همسرتان در اين زمينه به توافق برسيد. 
 • عواملي مثل شيردهي، افسردگي پس از زايمان، خستگي هاي ناشي از مراقبت از فرزند و نا آگاهي از شرايط، ممكن است ميل جنسي شما را كاهش دهد. براي برطرف كردن اين مسائل لازم است كه با روانشناس و ماما صحبت كنيد.

 

شرايط روحي و رواني دوران بارداري و زايمان:

شرايط روحي در دوران بارداري و هنگام زايمان بسيار در وضعيت زايمان شما موثر است. بسياري از مادران به دليل ترس از درد زايمان طبيعي، روش سزارين را انتخاب مي كنند كه آسيب هاي زيادي به بدنشان وارد خواهد كرد. بر طرف شدننيازهاي عاطفي زنان باردار بر روحيه آن ها تاثير مي گذارد.

مسائل روحي رواني دوران بارداري خود را با يك روانشناس در ميان بگذاريد. او به شما و دغدغه هاي شما خواهد پرداخت و به شما كمك مي كند كه استرس و اضطراب كمتري در اين دوران تجربه كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زايمان طبيعي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : هر آن چه كه بايد درباره زايمان طبيعي بدانيد

ادامهـ مطلبـ
| ۹ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۲:۴۰ | هنر زندگي
زايمان طبيعي،

مركز مشاوره روانشناسي مركزي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي مركزي

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي مركزي كجا است؟ بسياري از شهروندان مركزي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي مركزي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي مركزي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي مركزي مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي در ادامه اين مقاله آورده شده است.


براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي مركزي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي مركزي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي مركزي شما را ياري نمايد.

نام مراكز مشاوره روانشناسي مركزي

آدرس مراكز مشاوره روانشناسي مركزي

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – زندگي سالم

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – زندگي سالم: ميدان وليعصر – جنب قنادي قندريزي – طبقه سوم

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – لقمان حكيم

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – لقمان حكيم: خيابان شهيد رجايي (ملك) – بعد از بانك ملي – نبش كوچه شهيد آراسته – ساختمان اداري – طبقه سوم – واحد ۵

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – مركز مشاوره باور

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – مركز مشاوره باور: –

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – شاداب نوين

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – شاداب نوين: بازار مركزي، امام خميني

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – روان شاداب

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – روان شاداب: مركزي، خيابان امام خميني، روبروي خيابان حاج باشي( روبروي پاساژ استيل)، جنب بانك رفاه، نبش كوچه عليخاني طبقه سوم فرش ستاره كوير ، سلامت روان شاداب

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – پندار

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – پندار: مركزي خ امام خميني بين محسني و حاج باشي

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – سلام

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – سلام: مركزي ميدان وليعصر جنب قندريز

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – دكتر منصور عبدي

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – دكتر منصور عبدي: خ شهيد بهشتي- كوچه شكرايي كوچه شفيعي پلاك ۳۶۳۴

مركز مشاوره روانشناسي مركزي – دكتر كيانوش اميني

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مركزي – دكتر كيانوش اميني: خيابان شهيد شيرودي(خرم)جنب مانتو بلوچ و بانك ملت ساختمان پزشكان پاستور طبقه ۵ .مركز مشاوره باور

 

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره مركزي هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره مركزي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي مركزي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان مركزي و بالاخص شهر مركزي شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي مركزي و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم مركزي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره مركزي هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره مركزي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي مركزي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره مركزي، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره مركزي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم مركزي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در مركزي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان مركزي و شهر مركزي

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره مركزي

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در مركزي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي مركزي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي مركزي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي مركزي

ادامهـ مطلبـ
| ۸ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۳:۰۸ | هنر زندگي
آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي مركزي،

مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي كجا است؟ بسياري از شهروندان آذربايجان شرقي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي در ادامه اين مقاله آورده شده است.


براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي شما را ياري نمايد.

نام مركز ماشوره روانشناسي آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره رواشناسي آذربايجان شرقي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – الهام آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – الهام: آذربايجان شرقي ، تقاطع خيابان ۱۷ شهريور جديد و طالقاني، روبروي بانك مسكن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – رشد آذربايجان شرقي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – رشد آذربايجان شرقي: آذربايجان شرقي ، خيابان ۱۷ شهريور جديد ، روبروي ناحيه ۲ آموزش و پرورش
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – شمس آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – شمس: آذربايجان شرقي ، خيابان آبرسان ، درمانگاه خصوصي بيمارستان شمس
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – صدرا آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي – صدرا: آذربايجان شرقي ، خيابان ۱۷ شهريور ، روبروي بستني وحيد ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B
مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان آذرباينجان شرقي و بالاخص شهر آذربايجان شرقي شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي آذربايجان شرقي و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم آذربايجان شرقي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره آذربايجان شرقي هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره آذربايجان شرقي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره آذربايجان شرقي، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان شرقي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان شرقي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

 • ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در آذربايجان شرقي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت
 • مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 
 • در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذرباينجان شرقي و شهر آذربايجان شرقي
 • قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 
 • عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي
 • تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره آذربايجان شرقي

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در آذربايجان شرقي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي

ادامهـ مطلبـ
| ۸ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۰:۰۶ | هنر زندگي
آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان شرقي،

مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي كجا است؟ بسياري از شهروندان آذربايجان غربي براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي در ادامه اين مقاله آورده شده است.


براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي: آذربايجان غربي ، خيابان خيام جنوبي ، نبش كوچه ۲۱ ، پلاك ۲۸۳ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ياوران آدرس مركز مشاوره روانشناسي ياوران: آذربايجان غربي ، خيابان خيام جنوبي ، نبش كوچه ۲۱ ، پلاك ۲۸۳ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – جمشيدي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – جمشيدي: آذربايجان غربي،خيابان خيام شمالي، جنب داروخانه دكتر فتاح پور ، پلاك ۳۶ ، طبقه فوقاني مبل شيرزاد
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ندا آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ندا: آذربايجان غربي ، خيابان سرداران ، كوچه خان باباخان ، ساختمان آريا ، طبقه اول
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – هادي آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – هادي:  آذربايجان غربي ، خيابان دانش يك ، جنب دبيرستان شهيد چمران ، مجتمع آذربايجان ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – راه اميد آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – راه اميد: آذربايجان غربي ، خيابان خيام جنوبي ، روبروي داروخانه جابربن حيان ، كلينيك مهر
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ربيع آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – ربيع: آذربايجان غربي ، پنج راه ، مدني ۲ ، ابتداي زيرگذر ، نبش كوچه نجفيان ، مجتمع پزشكي رازك
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – عرفان آدرس مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي – عرفان: آذربايجان غربي ، خيابان سرداران كوچه خانباباخان، مجتمع پزشكي سرداران ، پلاك ۱۶ ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي آيينه رهگشا – مياندوآب آدرس مركز مشاوره روانشناسي آيينه رهگشا – مياندوآب: مياندوآب ، خيابان خالصه ، ساختمان خالصي ، طبقه سوم
مركز مشاوره روانشناسي ماكو – روان نما آدرس مركز مشاوره روانشناسي ماكو – روان نما: شهرستان ماكو ، خيابان امام ، بالاتر از كتابخانه عمومي كاشاني ، نبش كوچه شهيد حسين زاده ، پلاك ۱ ، طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي سقز – زانياري آدرس مركز مشاوره روانشناسي سقز – زانياري: آذربايجان غربي ، بلوار شهيد بهشتي ، جنب بيمارستان آذربايجان ، خيابان عدالت ، پلاك ۲۹

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره آذربايجان غربي هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره آذربايجان غربي هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان آذربايجان غربي و بالاخص شهر آذربايجان غربي شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي آذربايجان غربي و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم آذربايجان غربي باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره آذربايجان غربي هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره آذربايجان غربي براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره آذربايجان غربي، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره آذربايجان غربي به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم آذربايجان غربي اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در آذربايجان غربي توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان آذربايجان غربي و شهر آذربايجان غربي

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره آذربايجان غربي

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در آذربايجان غربي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي

ادامهـ مطلبـ
| ۸ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۷:۴۰ | هنر زندگي
مركز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي، آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آذربايجان غربي،

بارداري در دوران شيردهي

اگر در دوران شيردهي باردار شده ايد، احتمالا سوالات زيادي برايتان مطرح شده است. آيا شيردهي در دوران بارداري براي سلامت من و فرزندانم مشكلي ايجاد مي كند؟ از شير گرفتن فرزند اول در چه زماني مناسب است؟ آيا مي توانم هر دو را شير دهم؟ همه اين سوالات و احساسات قابل درك هستند، در حالي كه تصميم گيري درباره ادامه شير دهي و يا اصلا نگهداشتن جنين داخل شكم چندان آسان نيست. شناخت مزايا، خطرات و چگونگي آمادگي شما و فرزندتان براي از بين بردن معايب، كمك مي كند تا تصميم بگيريد چه چيزي براي شما فرزندتان مناسب است.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه  شيردهي در دوران بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

احتمال حاملگي در دوران شير دهي

زنان بعد از زايمان حتي اگر به نوزاد خود شير ندهند حداقل تا شش هفته قدرت بارداري ندارند. اما بعد از شش هفته حتي اگر پريود نشده باشيد احتمال بارداري مجدد وجود دارد. در صورتي كه قصد بچه دار شدن نداريد بايد از روش هاي پيشگيري استفاده كنيد.

 

آيا شيردهي در بارداري خطري دارد؟

بسياري از زنان حامله نگرانند كه شيردهي در دوران بارداري مي تواند باعث انقباضات خفيف در رحم و نتيجتا زايمان زودرس شود. در حالي كه در يك بارداري سالم اين انقباضات طبيعي است. اين نگراني ها از اين جهت است كه هورمون اوكسي توسين (هورمون آزاد كننده شير مادر)، تا حدي باعث تشديد انقباضات مي شود؛ اما مقدار اين هورمون به قدري كم است كه نمي تواند منجر به زايمان زودرس شود. بهتر است بدانيد اين انقباضات براي جنين در حال رشد شما نيز مشكلي ايجاد نمي كند.

از طرفي هورمون هايي كه در دوران بارداري ترشح مي شوند نيز وارد شير شما شده و از اين طريق به كودك بزرگترتان منتقل مي شود؛ اما نگران نباشيد اين هورمون ها براي كودك شما هيچ خطري ندارند.

 

چه زمان هايي شيردهي در بارداري ممنوع است؟

با اين كه شيردهي در بارداري امن در نظر گرفته شده، اما در مواردي نبايد به شيردادن ادامه داد. شيردهي ممنوعيت دارد؛

 • اگر بارداري خطرناك داريد يا در معرض خطر زايمان زودرس هستيد
 • اگر دوقلو باردار هستيد
 • اگر رابطه جنسي در دوران بارداري منع شده باشد
 • اگر خونريزي يا درد رحمي داريد

توجه: با وجو شرايط بالا موضوع را با پزشك خود در ميان بگذاريد تا تعيين كند به شيردادن ادامه دهيد يا قطع آن بهتر است.

 

آيا كودكم آمادگي ورود بچه بعدي را دارد؟

براي به دنيا آوردن فرزند دوم يكي از جنبه هايي كه بايد در نظر بگيريد اين است كه كودك بزرگتر شما چقدر آمادۀ پذيرش فرزند بعدي است. شخصيت، سن، الگوهاي تربيتي، پاسخ رفتاري و رواني كودك شما به حاملگي از جمله عوامل تعيين كننده ميزان آمادگي كودك هستند.

موضوع ديگر از شير گرفتن فرزند بزرگتر است. در اكثر مواقع شير مادر در ماه هاي 4 تا 5 بارداري كم شده و يا طعمش تغيير مي كند؛ كودك در اين شرايط تمايلش به شير خوردن كم مي شود و زودتر از آن چه كه خودتان فكرش را مي كرديد، شير گرفتن اتفاق مي افتند. اما گاهي كودك شما ممكن است به خاطر دلبستگي اش به سينه تان، آمادگي جدا شدن از سينه مادر را نداشته باشد.

توجه كنيد كه اگر فرزند اول شما زير شش ماه است و شما حامله شده ايد، بايد به تغذيه او بيشتر اهميت بدهيد. لازم است از شير كمكي استفاده كنيد و غذاي كمكي را در وعده هاي بيشتري بدهيد چرا كه ميزان شير شما بسيار كم مي شود.

 

چطور دو تا بچه را با هم بزرگ كنم؟

بهتر است از خودتان بپرسيد كه آيا آماده آوردن فرزند ديگري هستيد؟ حاملگي و ورود كودكي ديگر مي تواند رابطه شما و فرزند اول تان را تحت تاثير قرار دهد. به علاوه مسئوليت شما بيشتر شده و انرژي بيشتري بايد صرف نگهداري از فرزندانتان بكنيد. اگر همسرتان در اين زمينه با شما همكاري ندارد، موضوع را به روشي موثر با او مطرح كنيد. با صحبت كردن درباره احساسات و نگراني هايتان به دنبال راه حل باشيد. در اين جور مواقع مي توانيد از كمك ديگران نيز بهره ببريد. شايد فكر كنيد، كمك پدر بزرگ و مادر بزرگ برايشان زحمت دارد؛ در حالي كه نگهداري از نوه حس كارآمد بودن به والدينتان مي دهد.

حتي اگر كسي را براي كمك نداريد، با گرفتن مشاوره كودك به دنبال بهترين روش براي كم كردن خستگي ناشي از وظايف مادري خود باشيد.

 

چالش هاي بارداري در دوران شير دهي

تغييرات فيزيكي مثل؛ حساسيت نوك پستان، تهوع، كاهش شير و... همزمان با شيردهي احتمالا برايتان دشواري هايي را به همراه خواهد داشت. با تمركز بر چيزي غير از عوامل ناراحت كننده مي توانيد مقداري از احساسات بد خود بكاهيد.

بسياري از زنان نگران اند كه شير دادن موجب خستگي و بي حالي در بارداري شود. به همين دليل براي شير دادن دو دل مي شوند. اما طبق مشاهدات تغذيه با شير مادر به تنهايي باعث خستگي نمي شود. در واقع نشستن و شير دادن به شما اين امكان را مي دهد كه استراحت كنيد.

 

اهميت تغذيه مناسب در بارداري به همراه شيردهي

اگر تصميم به شير دهي در دوران بارداري داريد، پس بايد تغذيه بهتري براي حفظ سلامت جنين و كودك بزرگ تر خود باشيد. در صورتي كه كودك اول شما غذاي كمكي مي خورد؛ شما بايد حداقل 500 كالري در روز دريافت كنيد و اگر كودكتان زير شش ماه است نياز به دريافت 650 كالري خواهيد داشت. توجه داشته باشيد اين ميزان كالري علاوه بر ميزان 350 كالري در سه ماهه دوم و 450 كالري در سه ماهه سومي است كه شما نياز داريد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه شيردهي در دوران بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  بارداري در دوران شيردهي

ادامهـ مطلبـ
| ۸ دى ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۳:۴۰ | هنر زندگي
،

مركز مشاوره روانشناسي البرز | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز كجا است؟ بسياري از شهروندان البرز براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي البرز عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي البرز مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز در ادامه اين مقاله آورده شده است.


براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي البرز آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي البرز شما را ياري نمايد.

نام مركز مشاوره روانشناسي البرز آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز
مركز مشاوره روانشناسي البرز – معين البرز روانشناسي البرز – معين البرز: ۴۵ متري گلشهر – بين پونه و بنفشه – مجتمع جاويد – طبقه سوم – واحد ۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – وصال بلوار طالقاني شمالي – كوچه شهيد ميرزايي – ساختمان سينا – طبقه ۳
مركز مشاوره روانشناسي البرز – نيك منش آدرس مركز مشاوره روانشناسي البرز – نيك منش : چهارراه طالقاني – ساختمان پزشكان ايرانيان – بلوك ۲ – طبقه اول
مركز مشاوره آرامش برتر طالقاني ، بلوار هفت تير ، ساختمان بورس ، طبقه چهارم ، واحد ۲۴
مركز مشاوره الفباي زندگي جهانشهر ، بلوار ماهان ، نبش كوچه ي غزل ، ساختمان ماهان ، پلاك ٦٥ ، واحد ۳ ، طبقه ي دوم
مركز تخصصي مشاوره و روانشناسي طراوت خيابان شهيد بهشتي ، ميدان سپاه ، به سمت سه راه گوهردشت ، نرسيده بِه بازار ملاصدرا ، جنب داروخانه فيروزبخت
مركز مشاوره روانشناسي البرز – نگاه نو چهارراه هفت تير ، مركز تجاري اداري كيش ، طبقه سوم شمالي ، واحد ۴۰۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – دكتر امير آرامي بين ميدان شهدا و چهارراه طالقاني ، نرسيده به اداره پست ، ابتداي كنار گذر ، ساختمان پزشكان ارم ، طبقه ۹ ، واحد ۳۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – گروه زندگي برتر خيابان درختي ، روبروي ميدان عطار ، ساختمان الماس ، واحد ۷
مشاوره روانشناسي البرز – دفتر مشاوره منيژه جاسبي بين چهارراه هفت تير و كارخانه قند ، ساختمان برليان
كلينيك مشاوره و روان شناسي رام فر طالقاني جنوبي ، نبش خيابان شهيد عابديني ، جنب فست فود هايدا ، ساختمان آسمان ، طبقه ۱ ، واحد ۲
مركز مشاوره و روانشناسي راه مهرباني مهرشهر ، فاز ۴ ، چهارراه مسجد جامع ، نبش خيابان۵۰۴ ، پلاك۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – دفتر مشاوره حيدري سه راه گوهردشت ، خيابان وليعصر ۵ ، ساختمان سجاديان ، طبقه ۱ ، واحد ۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – موسسه روانشناسي كليد آفرينش خيابان بهشتي ، بين پمپ بنزين حصارك و نمايندگي ايران خودرو ، ساختمان آفرينش
مركز مشاوره و خدمات روانشناسى گلشن ميدان شهدا ، ضلع غربى ميدان ، بعد از آموزشگاه رحمانى ، ساختمان زرندى
مركز مشاوره و خدمات روانشناختي رازي خيابان طالقاني شمالي ، ابتداي بلوار ماهان
مركز مشاوره روانشناسي البرز – دكتر حسين روحاني چهار راه طالقاني ، جنب داروخانه دكتر چلنگر ، ساختمان هستي
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره نظام سلامت محور خيابان شهيد بهشتي ، بين ميدان سپاه و بازار ملاصدرا ، روبروي باشگاه فرهنگي ورزشي سپاه ، جنب موسسه اعتباري ثامن – طبقه ۶، واحد ۶۰۲
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره دكتر معين متري گلشهر ، بين خيابان پونه و بنفشه ، مجتمع جاويد ، طبقه سوم ، واحد ۵
مركز مشاوره روانشناسي البرز – مركز مشاوره فراز انديشان هفت تير ، بلوار استقلال ميدان بهارستان
مركز مشاوره انگيزه حصارك ، بعد از خيابان المهدي ، ساختمان فرش آريانا ، طبقه ۲
مركز مشاوره نيك منش چهار راه طالقاني ، ساختمان پزشكان ايرانيان ، بلوك ۲ ، طبقه اول
مركز مشاوره جاهدي شاهين ويلا ، بين ۳ و ۴ شرقي ، طبقه ي فوقاني فروشگاه عبدي

 

مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره البرز هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره البرز هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي البرز مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان البرز و بالاخص شهر البرز شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي البرز و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم البرز باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره البرز هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره البرز براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي البرز مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره البرز، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره البرز به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم البرز اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در البرز توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان البرز و شهر البرز

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره البرز

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در البرز مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...

 

براي اطلاع دقيق از آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي البرز | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز

ادامهـ مطلبـ
| ۷ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۴:۴۹ | هنر زندگي
آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي البرز،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان