مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي

مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي

مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگيTel:88-0000-0000

مراقبت هاي قبل از بارداري

بارداري مي تواند يكي از زيباترين و به ياد ماندني ترين لحظات زندگي شما باشد، با اين حال اگر به مراقبت هاي قبل از بارداري توجهي نداشته باشيد، ممكن است به سخت ترين تجربه زندگي تان مبدل شود. اگر تصميم قطعي براي بچه دار شدن داريد، لازم است يك سري اقدامات قبل از بارداري انجام دهيد تا با آرامش و آمادگي بيشتري دوران بارداري را پشت سر بگذاريد و بتوانيد نوزاد سالمي به دنيا آوريد. بسياري از مشكلات مادرزادي و سختي هاي بارداري تنها با رعايت نكاتي قابل پيشگيري است. پس سهم شما در داشتن يك زندگي سالم هر چند كوچك اما بسيار موثر است. در ادامه به مراقبت هاي قبل از بارداري خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مراقبت هاي پيش از بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

اهميت اقدامات پيش از بارداري

مراقبت هاي پيش از بارداري، در واقع رويكردي پيشگيرانه دارد كه با كاهش مشكلات زمان بارداري و زايمان، بخش اعظم استرس و اضطراب تان را كاهش مي دهد پس با اين شرايط بارداري آسانتري را تجربه مي كنيد و نوزاد سالمي متولد مي شود. در ادامه اقدامات لازم قبل از بارداري را بررسي مي كنيم:

معاينات پيش از بارداري

قبل از اقدام به بارداري، لازم است جهت معاينه به يك متخصص زنان مراجعه كنيد. در اين جلسات سوابق پزشكي خانوادگي شما و شوهرتان بررسي مي شود و با توجه به نتايج معاينات وضعيت فعلي سلامت عمومي تان سنجيده مي شود. آزمايش كامل خون براي تعيين گروه خوني، كم خوني، مثبت يا منفي بودنRH ، چربي، قند خون، هپاتيت، تالاسمي، توكسوپلاسموز و .. انجام مي شود و براساس آن داروها يا مكمل هاي غذايي تجويز مي شوند. مصرف فوليك اسيد يك ماه پيش از بارداري و سه ماه اول بارداري از ابتلاي جنين به ناهنجاري هاي لوله عصبي پيشگيري مي كند.

عدم ابتلا به بيماري هاي عفوني يا ويروسي در زمان بارداري اهميت دارد پس ممكن است واكسيناسيون براي پيشگيري از بروز آبله مرغان، سرخچه و ديگر بيماري ها صورت بگيرد. عفونت هاي قابل انتقال جنسي، فرآيند بارداري و زايمان را دشوار مي كند. پس شما و همسرتان در اين زمينه بايد آزمايش هاي منظمي بدهيد.

بررسي وضعيت سلامت دهان و دندان

تغييرات هورموني كه به دليل بارداري رخ مي دهند ممكن است شما را براي ابتلا به بيماري هاي لثه مستعد كند. افزايش هورمون استروژن و پروژسترون ممكن است باعث حساس شدن لثه به باكتري هاي پلاك دندان شود كه منجر به تورم و قرمزي لثه شود. سلامت دهان و دندان اهميت زيادي دارد و در پيشگيري از زايمان زودرس تاثير گذار است.

از مواد مخدر و مشروبات الكلي پرهيز كنيد

مصرف دخانيات، باعث كاهش باروري در زنان و كاهش توليد اسپرم در مردان مي شود. از طرفي، سيگار كشيدن و مصرف مواد مخدر خطر سقط جنين، زايمان زودرس و تولد نوزاد با وزن پايين تر از نرمال را افزايش مي دهد. مصرف مشروبات الكلي نيز، منجر به تولد نوزادي با سندروم جنين الكلي مي شود. از خطراتي كه جنين را تهديد مي كند آگاهي كسب كرده و از آن ها اجتناب كنيد.

آزمايش هاي ژنتيك پيش از بارداري

در صورت وجود سابقه بيماري هاي ژنتيكي در خانواده، براي اطمينان از سلامتي جنين بهتر است آزمايش هاي ژنتيك قبل از بارداري انجام شود، اين آزمايش ها هزينه بالايي دارد با اين حال در صورتي كه شما و شوهرتان حامل يك ژن ناقص باشيد، به احتمال 25% ممكن است آن ژن را به فرزندتان انتقال دهيد. اين آزمايش ها با ارائه يك نمونه بزاق دهان يا خون خود و همسرتان انجام مي شود.

سبك زندگي سالم

سبك زندگي سالم در كاهش عوارض بارداري مانند ويار و ورم حاملگي و ... نقش مهمي ايفا مي كند. ميوه، سبزيجات، غلات، غذاهاي سرشار از كلسيم، پروتئين مانند شير، آجيل، سويا، ماهي را در رژيم غذايي خود قرار دهيد. ماهي حاوي اسيدهاي چرب امگا 3، پروتئين و ويتامين هايي است كه براي بارداري مورد نياز مي باشند. نوشيدن آب كافي و عدم مصرف بيش از اندازه نمك و ادويه ها اهميت دارد.

ورزش و فعاليت جسمي را در برنامه روزانه خودتان قرار دهيد تا در زمان بارداري از سلامت جسمي مناسبي برخوردار باشيد. داشتن وزن طبيعي به شما كمك مي كند كه بارداري آسانتري را تجربه كنيد. زنان با وزن بيشتر يا كمتر از حد طبيعي، بيشتر در معرض عوارض مربوط به بارداري و زايمان قرار مي گيرند.

كاهش آسيب هاي محيطي

اگر به دليل شغلي كه داريد در معرض مواد شيميايي و تشعشات مضر قرار داريد، بايد قبل از اقدام به بارداري تغييراتي براي حل اين مشكل ايحاد كنيد. همچنين عوامل استرس زاي محيطي تا حد امكان بايد كاهش پيدا كند. تمامي اين عوامل اثر منفي در رشد جنين خواهد داشت. اين عوامل خطر مي تواند بر اسپرم مردان نيز تاثير گذاشته و خطراتي را براي جنين به وجود بياورند. بنابراين تنها مادر نيست كه بايد براي باردار شدن مراقبت هايي انجام دهد.  

 

توجه به سلامت رواني خود

داشتن سلامت رواني از جمله ملاك هاي مهم قبل از بارداري است كه بسياري از زوجين از آن غافل هستند. والدين با اختلال هاي رواني مانند افسردگي، اضطراب، اختلالات شخصيت و ... نمي توانند نقش پدر يا مادري خود را به درستي ايفا كنند؛ از طرفي افزايش استرس و فشارهاي مضاعفي كه به دنبال بارداري و بعد از تولد نوزاد گريبان گير شما مي شود حتي ممكن است وضعيت رواني شما را وخيم تر از قبل كند. از طرفي درمان اين اختلالات زمان بر بوده و ممكن است براي باردار شدن دير شود. براي از دست ندادن زمان بهتر است هر چه زودتر از كمك يك متخصص بهره ببريد. در خصوص سن بارداري نيز مي توانيد مقاله سن مناسب براي بچه دار شدن را مطالعه نماييد. 

در صورتي كه شرايط فوق را دارا هستيد بهتر است برنامه ريزي براي بچه دار شدن را شروع كنيد. درست است كه بسياري از زوجين بدون آن كه اين اقدامات را انجام دهند بچه دار شده اند؛ اما بسيارند نوزاداني كه با مشكلات متعددي به دنيا مي آيند. مشكلاتي كه تنها با اقدامات ساده مي توانستيم از آن ها جلوگيري كنيم. اگر بدون آمادگي هاي ذكر شده حاملگي رخ داده است، نگران نباشيد با مراقبت هاي دوران بارداري مي توان تا حدود زيادي در صدد جبران برآمد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مراقبت هاي پيش از بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مراقبت هاي قبل از بارداري

ادامهـ مطلبـ
| ۲۳ دى ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۸:۱۰ | هنر زندگي
مراقبت هاي قبل از بارداري،

برنامه ريزي براي بچه دار شدن

بعد از آن كه تصميم به بچه دار شدن گرفتيد، نوبت به برنامه ريزي براي بچه دار شدن است.  اين برنامه ريزي به شما كمك مي كند تا بارداري لذت بخشي را تجربه كنيد و با اطمينان بيشتري در مسير مادر شدن قدم برداريد. معمولا مادراني كه بدون هيچ پيش زمينه اي باردار مي شوند؛ هم در دوران بارداري و هم بعد از زايمان با مشكلات مختلفي رو به رو مي شوند. اما با برنامه ريزي نه تنها سلامت جسماني كودكتان را تضمين مي كنيد، بلكه با نگاهي عميق تر مسائل بعد از زايمان را نيز در نظر مي گيريد. در اين مقاله به اقداماتي كه براي بچه دار شدن ضرورت دارند، پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه برنامه ريزي براي بچه دار شدن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

آمادگي براي بارداري

آمادگي در بارداري يعني شما از لحاظ روحي و جسمي توانايي باردار شدن را داريد. ممكن است به اصرار شوهرتان يا اطرافيان بخواهيد بچه دار شويد، چون فكر مي كنيد كه بايد وظيفه خود را به عنوان يك زن انجام دهيد، در صورت عدم آمادگي براي باردار شدن ممكن است تجربه اي نه چندان شيرين براي خودتان و فرزندتان رقم بزنيد.

مسئله ديگر شوهرتان است كه تا چه حد براي پدر شدن تمايل دارد. حمايت و پشتيباني او در اين مسيرِ دشوار و شيرين لازم است. پس سعي كنيد در مورد اين موضوع به توافق برسيد.

 

برنامه ريزي براي بچه دار شدن

برنامه ريزي براي بچه دار شدن علاوه بر اقداماتي كه براي باردار شدن نياز است بايد جوانب ديگري را در نظر بگيريد. پس اگر تصميمي جدي براي بچه دار شدن داريد موارد زير را در نظر بگيريد:

سلامت عمومي بدن

تحت نظر متخصص زنان و زايمان رژيم تغذيه مناسب همراه با مكمل هاي غذايي را شروع كنيد. مصرف فوليك اسيد مانع بروز اختلالات مادرزادي مغز و نخاع مي شود. همچنين احتمال خطر سقط كاهش پيدا مي كند، رسيدن به وزن نرمال اهميت زيادي در سلامت نوزاد دارد. در زمان بارداري پيشگيري از بروز بيماري ها و عفونت ها لازم است پس تحت نظر پزشك، آزمايش هاي لازم را انجام دهيد. مراقبت هاي پيش از بارداري را در نظر بگيريد.

در زمان تخمك گذاري رابطه برقرار كنيد

حداقل دو ماه چرخه قاعدگي خود را در جدولي ثبت كنيد. اگر قاعدگي نامنظم داريد زمان بيشتري بايد اين كار را انجام دهيد. اگر سيكل عادت ماهيانه تان 28 روزه باشد، به احتمال زياد 14 روز بعد از شروع آخرين عادت ماهيانه تخمك گذاري شروع مي شود. از روش اندازه گيري دماي بدن يا ترشحات واژن هم مي توانيد براي تعيين زمان تخمك گذاري استفاده كنيد. قبل از تخمك گذاري ترشحات واژن شفاف و لغرنده هستند. از كيت هاي مخصوص تست تخمك گذاري استفاده كنيد. در اين زمينه مي توانيد با يك متخصص زنان و زايمان نيز مشورت كنيد.

سبك زندگي سالم

براي حفظ سلامتي خودتان و به دنيا آوردن نوزادي سالم سبك زندگي تان اهميت زيادي دارد. فعاليت ورزشي منظم پيش از بارداري و تداوم آن در طول بارداري (بعد از سه ماه اول)، عدم مصرف مواد مخدر و الكل و كاهش عوامل استرس زاي زندگي بسيار مهم است.

با همسرتان به توافق برسيد

با همسرتان در مورد وظايفي كه بعد از تولد بچه از او انتظار داريد انجام دهد صحبت كنيد و به يك توافق كلي برسيد. همراهي و حمايت شوهرتان باعث دلگرمي شما مي شود تا بهتر بتوانيد وظايف خود را به عنوان مادر و همسر انجام دهيد. اختلاف سني با فرزندان و سن مناسب براي بچه دار شدن از ديگر مسائلي هستند كه بايد با همسرتان به يك اشتراك برسيد.

مهارت هاي فرزندپروري

قيل از اقدام به باردار شدن، آگاهي از مهارت هايي كه لازمه فرزندپروري مناسب، براي شكل گيري دلبستگي ايمن در كودك اهميت زيادي دارد. نوزاد از بدو تولد تا سنين جواني با مراحل مختلف زندگي و بحران هاي خاص آن رو به رو مي شود، با افزايش دانش خود در اين زمينه ها مي توانيد به او كمك كنيد كه به بهترين نحو از اين چالش ها عبور كند. نحوه برخورد و رفتار شما در شكل گيري نگرش كلي او به جهان، ديگران و آينده تاثير به سزايي دارد.

تخمين وضعيت مالي

قبل از اقدام به بچه دار شدن برآوردي از وضعيت مالي خودتان و ميزان هزينه هاي احتمالي براي بچه دار شدن، داشته باشيد. بررسي كنيد كه آيا مي توانيد از پس هزينه هاي مربوط به خوراك، پوشاك، هزينه زايمان و مراقبت هاي ويژه بعد از آن و ... بربياييد. 

 

تك فرزندي يا چند فرزندي؟

اگر شما و همسرتان تصميم داريد بيش از يك فرزند داشته باشيد، تمام برنامه ريزي ها براي بچه دار شدن بايد با حساسيت بيشتري دنبال شود. بايد برآوردي داشته باشيد كه تا چه زماني فرصت باروري داريد، مي خواهيد فاصله سني فرزندانتان چقدر باشد، آيا از لحاظ مالي توانايي برآورده كردن نيازهاي بيش از يك بچه را داريد، توانايي پذيرش مسئوليت بيشتر و صرف زمان بيشتر را داريد يا نه؟ تولد فرزند ديگر چه تاثيري روي كودك بزرگتر دارد و چطور از بروز هيجانات منفي در او پيشگيري كنيد. درباره تك فرزندي بيشتر بخوانيد.

 

بچه دار شدن راهي براي حفظ زندگي مشترك!

تولد فرزند شايد باعث پيوندي عميق ميان زوجي شود كه رابطه اي صميمي با يكديگر دارند؛ اما اگر اختلاف و مشاجرات زيادي با همسرتان داريد، بچه نمي تواند راهي براي حل مسائل باشد. چرا كه احتمالا به دليل فشارهاي مضاعفي كه بر شما وارد مي شود و صرف زمان بيشتر با نوزاد، فاصله بيشتري از همسرتان مي گيريد. از طرفي بچه دار شدن شايد براي مدت كوتاهي همسرتان را به شما نزديك كند اما در واقع هيچ مسئله اي را حل نكرده و تنها بر روي آن سرپوشي گذاشته ايد. پس ديري نمي گذرد كه مشكلات دوباره خود را نشان مي دهند اما اين بار همه چيز پيچيده تر خواهد بود. 

پيشنهاد مي شود از يك مشاوره خانواده براي حل مسائل خود استفاده كنيد. مشاور به شما كمك مي كند تا سهم خود و همسرتان را درباره موضوعات مختلف بررسي و حل كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه برنامه ريزي براي بچه دار شدن مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : برنامه ريزي براي بچه دار شدن

ادامهـ مطلبـ
| ۲۳ دى ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۱:۵۴ | هنر زندگي
برنامه ريزي براي بچه دار شدن،

مشاوره كودك مشهد | آدرس مراكز مشاوره كودك مشهد

مشاوره كودك چيست ؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش هاي زندگي آينده اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكرد هاي آنان در حضور كودك شكل دهنده ي قالب هاي رفتاري و اصول فكري كودكان مي باشد. در مسير تربيت كودك والدين با چالش هاي متفاوتي روبرو مي شوند كه بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند. تا بتوانند در رويارويي با اين چالش ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته ي بسيار حياتي براي تربيت كودك مي باشد. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي استفاده از مشاوره كودك و مشاوره تربيت كودك مي باشد. از آنجايي كه بسياري از شهروندان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند. در اين مقاله تمامي آدرس مركزا مشاوره كودك را جمع آوري شده است.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك مشهد

يكي از مشكلاتي كه بسياري از شهروندان مشهد با آن مواجه هستند عدم آگاهي آنان از آدرس مراكز مشاوره كودك مشهد مي باشد. به همين دليل مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي سعي در جمع آوري بهترين مراكز مشاوره كودك مشهد كرده است. آدرس بهترين مراكز مشاوره كودك مشهد در ادامه آورده شده است. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با مشاوران مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك مشهد

نام مركز مشاوره روانشناسي مشهد آدرس مركز مشاوره روانشناسي مشهد 
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۱ مشهد – بلوار مجلسي – مسلم ۲۲ پلاك ۱۲۲ – طبقه فوقاني خانه معلم
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۲  مشهد – خيابان امام رضا – روبروي دانش غربي ۷ جنب دبيرستان ميرزا كوچك خان
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۳  مشهد – ميدان احمد آباد – پژوهشكده عباس زادگان
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۴  ميدان راهنمايي – ابتداي خيابان دستغيب – طبقه فوقاني فروشگاه ضريح آفتاب
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۵  مشهد – ( آدرس مكان موقت : نبش وحدت ۱۱ )
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۶  مشهد – بلوار وكيل آباد – بين وكيل آباد ۲۰ و ۲۲ – طبقه فوقاني دندانپزشكي ايرانيان
مركز مشاوره روانشناسي مشهد – ناحيه ۷  مشهد – قاسم آباد – شريعتي ۳۹ – جنب دبيرستان زهراي مرضيه

 

شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد آدرس مراكز مشاوره كودك مشهد با مشاوران مركز مشاوره حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

 

لزوم مشاوره با مشاوره كودك

كودكي دوران شكل گيري شخصيت مي باشد؛ بنابراين آگاهي پدر و مادر از روش هاي صحيح تربيتي و آموزش كودك در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاري مناسب با كودكشان تاثير به سزايي دارد. فراموش نكنيد كه براي تربيت كودك تنها فراهم كردن شرايط رفاهي و آموزشي مناسب كافي نيست؛ بلكه والدين بايد اصول صحيح تربيتي شامل تنبيه، تشويق، آموزش و ... را بياموزند. يادگيري اين اصول صحيح تربيت و آموزش كودك مسئله پيچيده اي است كه نياز به مشاوره با روانشاسان متخصص و حساس كودك دارد.

همانطوري كه مي دانيد كودكان نيز مسئله ها و دغدغه هايي دارند كه نمي توانند به تنهايي اين چالش ها را برطرف كنند. اين مسئله مي تواند به طور مستقيم بر روي سلامت و روحيه كودك تاثير بگذارد. در اين ميان نقش اصلي در برقراري ارتباط و كمك به كودكان براي برطرف كردن مشكلاتشان را خانواده ها بازي مي كنند. مشاوره كودك موثرترين راهكاري است كه خانواده ها مي توانند روش صحيح برخورد با كودكان براي حل مشكلاتشان را بياموزند.

 

زمينه هاي مشاوره كودك

شما مي توانيد با مراجعه به روانشاسان كودك در مورد مشكلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگيريد. تجربه به ما ثابت كرده كه موضوع و چالش اصلي والدين هميشه پنهان بوده و نياز به ريشه يابي توسط روانشناس كودك دارد. ولي به طور كلي مي توان از رايج ترين مشكلات والدين در زمينه كودك به موارد زير اشاره داشت :

اصرار كودك بر خواسته هايش

بيش فعالي

اوتيسم

سوالات جنسي كودكان

دروغ گويي كودكان

زورگويي در محيط خانواده يا مدرسه به كودك

ترس و فوبياي كودكان

گريه و لجبازي كودكان

عدم تمركز كودكان

استرس و اضطراب كودكان

افسردگي كودكان

مشكلات ارتباطي كودكان

و ...

 

چرا مشاوره تلفني كودك

به دليل مشغله زياد والدين در زندگي هاي امرزي، يافتن يك مشاوره كودك متخصص و با تجربه مشكل بوده و نياز به صرف وقت، هزينه، انرژي زياد در رفت و آمد و ... دارد كه همين امر سبب مي شود تا بسياري از والدين از كمك و همراهي روانشناسان كودك متخصص بهرمند نشوند. مركز مشاوره كودك حامي هنر زندگي با گرد هم آوري روانشناسان كودك متخصص و با تجربه و همچنين با فراهم سازي زيرساخت تلفني در تلاش است كه تا بتواند سهم كوچكي در ياري و آسايش مردم ايران زمين داشته باشد.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مشاوره كودك مشهد | آدرس مراكز مشاوره كودك مشهد

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۹:۴۷ | هنر زندگي
مشاوره كودك،

مشاوره كودك شيراز | آدرس مراكز مشاوره كودك شيراز

مشاوره كودك چيست ؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش هاي زندگي آينده اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكرد هاي آنان در حضور كودك شكل دهنده ي قالب هاي رفتاري و اصول فكري كودكان مي باشد. در مسير تربيت كودك والدين با چالش هاي متفاوتي روبرو مي شوند كه بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند. تا بتوانند در رويارويي با اين چالش ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته ي بسيار حياتي براي تربيت كودك مي باشد. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي استفاده از مشاوره كودك و مشاوره تربيت كودك مي باشد. از آنجايي كه بسياري از شهروندان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند. در اين مقاله تمامي آدرس مركزا مشاوره كودك را جمع آوري شده است.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك شيراز

يكي از مشكلاتي كه بسياري از شهروندان شيراز با آن مواجه هستند عدم آگاهي آنان از آدرس مراكز مشاوره كودك شيراز مي باشد. به همين دليل مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي سعي در جمع آوري بهترين مراكز مشاوره كودك شيراز كرده است. آدرس بهترين مراكز مشاوره كودك شيراز در ادامه آورده شده است. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با مشاوران مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك شيراز

شماره

نام مركز مشاوره روانشانسي و روان درماني در شيراز

نشاني كلينيك مشاوره روانشناسي شيراز

1

مركز مشاوره و روان درماني
دانشگاه شيراز

شيراز خيابان نشاط  جنب تعاوني مصرف كاركنان دانشگاه شيراز

2

مركز مشاوره و خدمات روانشناختي
راز مهر

شيراز  خيابان معالي آباد  روبروي خيابان دوستان  ساختمان قصر۲- طبقه ۴   واحد ۱۰

3

كلينيك مشاوره و روانشناختي
راستي

شيراز  خيابان معالي آباد  روبروي پارك ملت  جنب شيريني آلما   ساختمان طوبي ۴   واحد ۴. 

4

مركز مشاوره و خدمات روانشناختي
صنعت نفت

شيراز  پل باغ صفا  مجتمع پژهان  طبقه ۷  واحد ۱۴

5

مركز مشاوره روانشناختي
سايبان مهر

شيراز- خيابان پوستچي- نبش ارديبهشت- ساختمان شماره ۱۵- طبقه دوم- واحد ۱

6

كلينيك روانشناسي و مشاوره
راه سبز زندگي

شيراز- بيست متري سينما سعدي- جنب بيمارستان شفا

7

مركز مشاوره و خدمات روانشناختي
عمومي ستاره

شيراز- چهارراه ادبيات- بلوار گلستان- جنب داروخانه گلستان- ساختمان فاخته- طبقه دوم- واحد ۳. 

8

دكتر ساره بهزادي پور

شيراز- خيابان ملاصدرا- خيابان جمالي- ساختمان شيراز مهر- طبقه ۴. 

9

دكتر جمشيد احمدي

شيراز- فلكه دانشجو- كوچه ۱- مجتمع پزشكي نشاط- طبقه ۳. 

10

دكتر غلامرضا ده بزرگي

شيراز- خيابان زند- روبروي هتل پارس- كوچه بعد از خيابان باغشاه(فلسطين)-
ساختمان فيروزه- طبقه پنجم

11

دكتر قاسم نظيري

شيراز- خيابان توحيد- مركز تجاري شهر- طبقه سوم

12

دكتر لعيا بشاش

شيراز- دانشكده علوم تربيتي و روان شناسي- بخش كودكان استثنايي. 

13

دكتر چنگيژ رحيمي طاقانكي

شيراز- كوي ارم- دانشگاه شيراز- بخش روان شناسي باليني

14

دكتر محمد علي گودرزي

شيراز- خيابان زند- روبروي بيمارستان شهيد فقيهي- نبش خيابان صورتگر- طبقه سوم-
مركز مشاوره دانشجويي

15

دكتر شهره آمالي خامنه

شيراز- خيابان زند- جنب خيابان صورتگر- طبقه همكف- مركز مشاوره جهاد دانشگاهي

16

دكتر مسعود محمدي

شيراز- خيابان ارديبهشت- حدفاصل خيابان مشير فاطمي و پوستچي- جنب بيمارستان امامي- پلاك 18

17

دكتر نوراله محمدي

شيراز- ابتداي خيابان صورتگر- مركز مشاوره دانشگاه شيراز. 

18

دكتر ميترا فصيح‌ زاده نائيني

شيراز- خيابان معالي آباد- روبروي كوي دوستان- ساختمان قصر 1 ـ- طبقه 5 - واحد 19

19

دكتر زهرا رحمان‌ ستايش

شيراز- خيابان ملاصدرا- نبش خيابان زند- روبروي كتاب‌ خانه- جنب گل‌ فروشي رنگين كمان

20

دكتر ژاله رفاهي

شيراز- خيابان ملاصدرا- ابتداي خيابان ارديبهشت- ساختمان آذر- طبقه 3. 

21

دكتر علي كريمي

شيراز- چهار راه گمرك- جنب بانك كشاورزي- ساختمان سروش- طبقه 2

22

فاطمه فريدوني

شيراز- بلوار كوي زهرا- روبروي دانشگاه سلمان فارسي- كوچه ۱۱- درب رو به رو

23

دكتر شهره دالكي

 شيراز- فلكه دانشجو- ساختمان پزشكي ارم- طبقه ۴

شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد آدرس مراكز مشاوره كودك شيراز با مشاوران مركز مشاوره حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.
 

لزوم مشاوره با مشاوره كودك

كودكي دوران شكل گيري شخصيت مي باشد؛ بنابراين آگاهي پدر و مادر از روش هاي صحيح تربيتي و آموزش كودك در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاري مناسب با كودكشان تاثير به سزايي دارد. فراموش نكنيد كه براي تربيت كودك تنها فراهم كردن شرايط رفاهي و آموزشي مناسب كافي نيست؛ بلكه والدين بايد اصول صحيح تربيتي شامل تنبيه، تشويق، آموزش و ... را بياموزند. يادگيري اين اصول صحيح تربيت و آموزش كودك مسئله پيچيده اي است كه نياز به مشاوره با روانشاسان متخصص و حساس كودك دارد.

همانطوري كه مي دانيد كودكان نيز مسئله ها و دغدغه هايي دارند كه نمي توانند به تنهايي اين چالش ها را برطرف كنند. اين مسئله مي تواند به طور مستقيم بر روي سلامت و روحيه كودك تاثير بگذارد. در اين ميان نقش اصلي در برقراري ارتباط و كمك به كودكان براي برطرف كردن مشكلاتشان را خانواده ها بازي مي كنند. مشاوره كودك موثرترين راهكاري است كه خانواده ها مي توانند روش صحيح برخورد با كودكان براي حل مشكلاتشان را بياموزند.

 

زمينه هاي مشاوره كودك

شما مي توانيد با مراجعه به روانشاسان كودك در مورد مشكلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگيريد. تجربه به ما ثابت كرده كه موضوع و چالش اصلي والدين هميشه پنهان بوده و نياز به ريشه يابي توسط روانشناس كودك دارد. ولي به طور كلي مي توان از رايج ترين مشكلات والدين در زمينه كودك به موارد زير اشاره داشت :

اصرار كودك بر خواسته هايش

بيش فعالي

اوتيسم

سوالات جنسي كودكان

دروغ گويي كودكان

زورگويي در محيط خانواده يا مدرسه به كودك

ترس و فوبياي كودكان

گريه و لجبازي كودكان

عدم تمركز كودكان

استرس و اضطراب كودكان

افسردگي كودكان

مشكلات ارتباطي كودكان

و ...

 

چرا مشاوره تلفني كودك

به دليل مشغله زياد والدين در زندگي هاي امرزي، يافتن يك مشاوره كودك متخصص و با تجربه مشكل بوده و نياز به صرف وقت، هزينه، انرژي زياد در رفت و آمد و ... دارد كه همين امر سبب مي شود تا بسياري از والدين از كمك و همراهي روانشناسان كودك متخصص بهرمند نشوند. مركز مشاوره كودك حامي هنر زندگي با گرد هم آوري روانشناسان كودك متخصص و با تجربه و همچنين با فراهم سازي زيرساخت تلفني در تلاش است كه تا بتواند سهم كوچكي در ياري و آسايش مردم ايران زمين داشته باشد.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مشاوره كودك شيراز | آدرس مراكز مشاوره كودك شيراز

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۹:۵۰ | هنر زندگي
مشاوره كودك،

مشاوره كودك تبريز | آدرس مراكز مشاوره كودك تبريز

مشاوره كودك چيست ؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش هاي زندگي آينده اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكرد هاي آنان در حضور كودك شكل دهنده ي قالب هاي رفتاري و اصول فكري كودكان مي باشد. در مسير تربيت كودك والدين با چالش هاي متفاوتي روبرو مي شوند كه بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند. تا بتوانند در رويارويي با اين چالش ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته ي بسيار حياتي براي تربيت كودك مي باشد. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي استفاده از مشاوره كودك و مشاوره تربيت كودك مي باشد. از آنجايي كه بسياري از شهروندان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند. در اين مقاله تمامي آدرس مركزا مشاوره كودك را جمع آوري شده است.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك تبريز

يكي از مشكلاتي كه بسياري از شهروندان تبريز با آن مواجه هستند عدم آگاهي آنان از آدرس مراكز مشاوره كودك تبريز مي باشد. به همين دليل مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي سعي در جمع آوري بهترين مراكز مشاوره كودك تبريز كرده است. آدرس بهترين مراكز مشاوره كودك تبريز در ادامه آورده شده است. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با مشاوران مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك تبريز

 

نام مركز ماشوره روانشناسي تبريز آدرس مركز مشاوره رواشناسي تبريز
مركز مشاوره روانشناسي تبريز – الهام آدرس مركز مشاوره روانشناسي تبريز – الهام: تبريز ، تقاطع خيابان ۱۷ شهريور جديد و طالقاني، روبروي بانك مسكن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مركز مشاوره روانشناسي تبريز – رشد تبريز آدرس مركز مشاوره روانشناسي تبريز – رشد تبريز: تبريز ، خيابان ۱۷ شهريور جديد ، روبروي ناحيه ۲ آموزش و پرورش
مركز مشاوره روانشناسي تبريز – شمس آدرس مركز مشاوره روانشناسي تبريز – شمس: تبريز ، خيابان آبرسان ، درمانگاه خصوصي بيمارستان شمس
مركز مشاوره روانشناسي تبريز – صدرا آدرس مركز مشاوره روانشناسي تبريز – صدرا: تبريز ، خيابان ۱۷ شهريور ، روبروي بستني وحيد ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B

شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد آدرس مراكز مشاوره كودك تبريز با مشاوران مركز مشاوره حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

  

لزوم مشاوره با مشاوره كودك

كودكي دوران شكل گيري شخصيت مي باشد؛ بنابراين آگاهي پدر و مادر از روش هاي صحيح تربيتي و آموزش كودك در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاري مناسب با كودكشان تاثير به سزايي دارد. فراموش نكنيد كه براي تربيت كودك تنها فراهم كردن شرايط رفاهي و آموزشي مناسب كافي نيست؛ بلكه والدين بايد اصول صحيح تربيتي شامل تنبيه، تشويق، آموزش و ... را بياموزند. يادگيري اين اصول صحيح تربيت و آموزش كودك مسئله پيچيده اي است كه نياز به مشاوره با روانشاسان متخصص و حساس كودك دارد.

همانطوري كه مي دانيد كودكان نيز مسئله ها و دغدغه هايي دارند كه نمي توانند به تنهايي اين چالش ها را برطرف كنند. اين مسئله مي تواند به طور مستقيم بر روي سلامت و روحيه كودك تاثير بگذارد. در اين ميان نقش اصلي در برقراري ارتباط و كمك به كودكان براي برطرف كردن مشكلاتشان را خانواده ها بازي مي كنند. مشاوره كودك موثرترين راهكاري است كه خانواده ها مي توانند روش صحيح برخورد با كودكان براي حل مشكلاتشان را بياموزند.

 

زمينه هاي مشاوره كودك

شما مي توانيد با مراجعه به روانشاسان كودك در مورد مشكلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگيريد. تجربه به ما ثابت كرده كه موضوع و چالش اصلي والدين هميشه پنهان بوده و نياز به ريشه يابي توسط روانشناس كودك دارد. ولي به طور كلي مي توان از رايج ترين مشكلات والدين در زمينه كودك به موارد زير اشاره داشت :

اصرار كودك بر خواسته هايش

بيش فعالي

اوتيسم

سوالات جنسي كودكان

دروغ گويي كودكان

زورگويي در محيط خانواده يا مدرسه به كودك

ترس و فوبياي كودكان

گريه و لجبازي كودكان

عدم تمركز كودكان

استرس و اضطراب كودكان

افسردگي كودكان

مشكلات ارتباطي كودكان

و ...

 

چرا مشاوره تلفني كودك

به دليل مشغله زياد والدين در زندگي هاي امرزي، يافتن يك مشاوره كودك متخصص و با تجربه مشكل بوده و نياز به صرف وقت، هزينه، انرژي زياد در رفت و آمد و ... دارد كه همين امر سبب مي شود تا بسياري از والدين از كمك و همراهي روانشناسان كودك متخصص بهرمند نشوند. مركز مشاوره كودك حامي هنر زندگي با گرد هم آوري روانشناسان كودك متخصص و با تجربه و همچنين با فراهم سازي زيرساخت تلفني در تلاش است كه تا بتواند سهم كوچكي در ياري و آسايش مردم ايران زمين داشته باشد.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مشاوره كودك تبريز | آدرس مراكز مشاوره كودك تبريز

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۸:۰۸ | هنر زندگي
مشاوره كودك،

مشاوره كودك اصفهان | آدرس مراكز مشاوره كودك اصفهان

مشاوره كودك چيست ؟ واژه تربيت كودك به معناي تعليم و تربيت كودك براي چالش هاي زندگي آينده اش با استفاده از اصول علمي است. والدين بايد بدانند كه تمامي حركات و عملكرد هاي آنان در حضور كودك شكل دهنده ي قالب هاي رفتاري و اصول فكري كودكان مي باشد. در مسير تربيت كودك والدين با چالش هاي متفاوتي روبرو مي شوند كه بايد قبل از هر چيزي احساسات خود را كنترل كنند. تا بتوانند در رويارويي با اين چالش ها عملكرد بهتري داشته باشند. افزايش آگاهي در مورد اصول تربيتي فرزندان نكته ي بسيار حياتي براي تربيت كودك مي باشد. بهترين راه حل براي افزايش آگاهي استفاده از مشاوره كودك و مشاوره تربيت كودك مي باشد. از آنجايي كه بسياري از شهروندان از مراكز مشاوره كودك اطلاع ندارند. در اين مقاله تمامي آدرس مركزا مشاوره كودك را جمع آوري شده است.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك اصفهان

يكي از مشكلاتي كه بسياري از شهروندان اصفهان با آن مواجه هستند عدم آگاهي آنان از آدرس مراكز مشاوره كودك اصفهان مي باشد. به همين دليل مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي سعي در جمع آوري بهترين مراكز مشاوره كودك اصفهان كرده است. آدرس بهترين مراكز مشاوره كودك اصفهان در ادامه آورده شده است. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با مشاوران مركز مشاوره روانشانسي حامي هنر زندگي تماس بگيريد.

 

آدرس مراكز مشاوره كودك اصفهان

  

شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد آدرس مراكز مشاوره كودك اصفهان با مشاوران مركز مشاوره حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

 

لزوم مشاوره با مشاوره كودك

كودكي دوران شكل گيري شخصيت مي باشد؛ بنابراين آگاهي پدر و مادر از روش هاي صحيح تربيتي و آموزش كودك در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاري مناسب با كودكشان تاثير به سزايي دارد. فراموش نكنيد كه براي تربيت كودك تنها فراهم كردن شرايط رفاهي و آموزشي مناسب كافي نيست؛ بلكه والدين بايد اصول صحيح تربيتي شامل تنبيه، تشويق، آموزش و ... را بياموزند. يادگيري اين اصول صحيح تربيت و آموزش كودك مسئله پيچيده اي است كه نياز به مشاوره با روانشاسان متخصص و حساس كودك دارد.

همانطوري كه مي دانيد كودكان نيز مسئله ها و دغدغه هايي دارند كه نمي توانند به تنهايي اين چالش ها را برطرف كنند. اين مسئله مي تواند به طور مستقيم بر روي سلامت و روحيه كودك تاثير بگذارد. در اين ميان نقش اصلي در برقراري ارتباط و كمك به كودكان براي برطرف كردن مشكلاتشان را خانواده ها بازي مي كنند. مشاوره كودك موثرترين راهكاري است كه خانواده ها مي توانند روش صحيح برخورد با كودكان براي حل مشكلاتشان را بياموزند.

 

زمينه هاي مشاوره كودك

شما مي توانيد با مراجعه به روانشاسان كودك در مورد مشكلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگيريد. تجربه به ما ثابت كرده كه موضوع و چالش اصلي والدين هميشه پنهان بوده و نياز به ريشه يابي توسط روانشناس كودك دارد. ولي به طور كلي مي توان از رايج ترين مشكلات والدين در زمينه كودك به موارد زير اشاره داشت :

اصرار كودك بر خواسته هايش

بيش فعالي

اوتيسم

سوالات جنسي كودكان

دروغ گويي كودكان

زورگويي در محيط خانواده يا مدرسه به كودك

ترس و فوبياي كودكان

گريه و لجبازي كودكان

عدم تمركز كودكان

استرس و اضطراب كودكان

افسردگي كودكان

مشكلات ارتباطي كودكان

و ...

 

چرا مشاوره تلفني كودك

به دليل مشغله زياد والدين در زندگي هاي امرزي، يافتن يك مشاوره كودك متخصص و با تجربه مشكل بوده و نياز به صرف وقت، هزينه، انرژي زياد در رفت و آمد و ... دارد كه همين امر سبب مي شود تا بسياري از والدين از كمك و همراهي روانشناسان كودك متخصص بهرمند نشوند. مركز مشاوره كودك حامي هنر زندگي با گرد هم آوري روانشناسان كودك متخصص و با تجربه و همچنين با فراهم سازي زيرساخت تلفني در تلاش است كه تا بتواند سهم كوچكي در ياري و آسايش مردم ايران زمين داشته باشد.

 

براي دريافت مشاوره كودك تلفني و حضوري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از كل كشور از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : مشاوره كودك اصفهان | آدرس مراكز مشاوره كودك اصفهان

ادامهـ مطلبـ
| ۲۲ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۷:۱۳ | هنر زندگي
مشاوره كودك،

نشانه ها و راه هاي پيشگيري از آلزايمر

آلزايمر يكي از انواع بيماري هاي زوال عقل است كه در بين عموم مردم به عنوان بيماري فراموشي شناخته مي شود. اما آيا هميشه فراموشي نشانه اي از بيماري آلزايمر است؟ اگر پا به ميانسالي گذاشته ايد فراموشي هاي جزئي طبيعي مي باشند. براي مثال نام يكي از دوستان را به ياد نمي آوريد اما بعد از كمي فكر كردن يا حتي چند ساعت آن را به خاطر مي آوريد؛ اين حالت نشانه اي از يك مشكل جدي نمي تواند باشد. اما اگر فراموشي مشكلات جدي را در زندگي روزمره شما ايجاد كرده باشد، ممكن نشان دهنده احتمال ابتلا به آلزايمر باشد. در اين شرايط با شناسايي زود هنگام نشانه هاي اوليه مي توانيد از پيشروي بيماري جلوگيري كنيد. در ادامه درباره علائم، نشانه ها و درمان بيماري آلزايمر خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان آسيب هاي مغزي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

آلزايمر را چطور بشناسيم؟

آلزايمر يك بيماري مغزي است كه به صورت تدريجي باعث كاهش حافظه، تفكر و استدلال مي شود. از دست دادن حافظه به گونه اي كه زندگي را مختل كنند مي تواند نشانه اي از آلزايمر يا ساير بيماري هاي زوال عقل باشد. با روش هاي در ادامه به علائمي كه نشان دهنده بيماري آلزايمر است اشاره كرده ايم، در صورت ديدن اين نشانه ها آن ها را ناديده نگيريد.

1- فراموش كاري هايي كه زندگي روزمره  تان را با مشكل مواجه كند

2- اخيرا براي برنامه ريزي و حل مسائل با چالش و ناتواني رو به رو شديد

3- كارها و وظايف روزمره را به سختي به پايان مي رسانيد

4- فراموش كردن و گيج شدن درباره زمان و مكاني كه در آن هستيد

5- درك تصاوير ديداري و فضايي برايتان سخت شده است

6- به تازگي كلمات براي حرف زدن و نوشتن به خاطرتان نمي آيد

7- جاگذاشتن وسائل در جاهاي مختلف

8- در صورت طولاني شدن مبحث نمي توانيد موضوع را پيگيري كنيد

9- كاهش ويا ضعيف شدن قضاوت

10- كناره گيري از كار و فعاليت هاي اجتماعي

11- تغييرات خلقي و شخصيتي

 

آيا آلزايمر باعث مرگ مي شود؟

آلزايمر ارتباطات عصبي مغز را تخريب كرده و به تدريج بيمار در انجام امور معمولي مثل؛ راه رفتن، غذا خوردن و بلعيدن دچار مشكل مي شود. اين بيماي باعث كوچك شدن و تخريب مغز مي شود اما آلزايمر شما را نمي كشد، بلكه عواقبي كه در اثر كاهش عملكرد مغز دچارش مي شويد منجر به مرگ مي شود. عدم توانايي در بلع يكي از خطرناك ترين عواقب اين بيماري است. اكثر بيماران آلزايمر در اثر پنومنويا آسپيراسون (وقتي كه غذا يا مايعات به جاي آنكه وارد مري شوند وارد ناي شده و موجب عفونت شش ها و خفگي مي شود) مي ميرند.

 

راه هاي پيشگيري از آلزايمز

از آن جا هنوز به طور دقيق علت ابتلا به آلزايمر مشخص نشده است در نتيجه نمي توان روشي دقيقي براي پيشگيري از ابتلا به آن توصيه كرد. اما طبق مطالعات با برخي اقدامات مي توان خطر ابتلا را كاهش داد. براي اين منظور شما مي توانيد عادات و روش هاي زير را در زندگي خود پياده كنيد.

  • داشتن فعاليت جسماني و ورزش علاوه بر تضمين سلامت شما باعث شادابي مي شود.
  • رژيم غذايي مناسب و سالم را پيش بگيريد.
  • سعي كنيد در هر مرحله اي از زندگي به دنبال يادگيري و فراگيري مهارتي جديد باشيد.
  • در فعاليت هاي دسته جمعي و اجتماعي شركت كنيد.
  • خواب كافي به خصوص خواب در شب سلامت مغز شما را تضمين مي كند.
  • استرس و اضطراب را از خود دور كرده و راه هاي كنترل و مديريت استرس را بياموزيد.
  • از سيگار و نوشيدن افراطي الكل بپرهيزيد.
  • وزن و فشار خون خود را دائم چك كرده و تحت كنترل داشته باشيد.

 

آلزايمر قابل درمان است؟

در حالي كه هنوز هيچ درمان قطعي براي درمان آلزايمر يافت نشده است گزينه هاي دارويي و غير دارويي براي كاهش علائم و بهبود كيفيت زندگي بيمار وجود دارد.  متيل تينينيوم كلرايد (رِمبِر) يكي از اين داروهاست كه تنها باعث كنترل و كاهش نشانه ها مي شود. كوهنوردي نيز يكي از فعاليت هايي است كه سرعت پيشروري بيماري را كاهش  مي دهد. در نهايت بيماربا كمك متخصص مي تواند ياد بگيرد كه چگونه بيماري خود را كنترل كرده و با آن زندگي كند. خانواده و اطرافيان بيمار ممكن است بسيار تحت تاثير قرار گرفته و دچار معضلاتي شوند. مشاوره خانواده براي كنار آمدن با سختي هاي بيماري و يافتن راه هايي براي كمك به بيمار، موثر واقع خواهد شد. روش هاي درمان فراموشي و تقويت حافظه نيز مي تواند مفيد باشند.

 

غذاها و ويتامين هاي مورد نياز براي پيشگيري و درمان آلزايمر

يكي از مهم ترين و موثرترين مواد براي محافظت از بدن در برابر آلزايمر آنتي اكسيدان ها مي باشند. آنتي اكسيدان هاي مواد طبيعي و مغذي هستند كه از بدن و مغز شما در برابر مولكول هايي به نام راديكال آزاد محافظت مي كنند. مولكول هاي راديكال آزاد باعث آسيب به سلول هاي بدن شده و يكي از عوامل سرطان، بيماري هاي قلبي و آلزايمر مي باشند. آنتي اكسيدان ها در مواد غذايي مختلفي مثل ميوه ها (به خصوص ميوه هايي با رنگ قرمز)، سبزيجات، چاي، فلفل و ... يافت مي شوند.  

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان آسيب هاي مغزي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  نشانه ها و راه هاي پيشگيري از آلزايمر

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۶:۰۷ | هنر زندگي
آلزايمر،

مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي غرب تهران

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران كجا است؟ بسياري از شهروندان غرب تهران براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي غرب تهران عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي غرب تهران آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران شما را ياري نمايد.

شماره

نام مركز مشاوره روانشانسي و روان درماني در تهران

نشاني كلينيك مشاوره روانشناسي تهران

1

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – ايران زمين

شهرك غرب ، خيابان ايران‌زمين ، خيابان ۲ ، گذر خرداد ، پلاك ۱۰

2

 مركز مشاوره روانشناسي باران – تهران

آرياشهر ، بلوار آيت‌الله كاشاني ، روبروي شهرداري منطقه ۵ ، مجتمع افرا ، طبقه همكف ، شماره ۱۰۱

3

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – بينش

خيابان سعادت آباد ، خيابان ۲۷ ، پلاك ۶ ، واحد ۴

4

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – تدبير

خيابان ستارخان ، باقرخان غربي ، پلاك ۴۲ ، طبقه پنجم ، واحد ۹

5

 مركز مشاوره روانشناسي دانشگاه علم و فرهنگ

ميدان صادقيه ، بلوار اشرفي اصفهاني ، داخل مجموعه كلينيك شهرداري منطقه ۵

6

مركز مشاوره روانشناسي رهنما

خيابان ستارخان ، خيابان سازمان آب ، نرسيده به گلناز شمالي ، پلاك ۷۸ ، واحد ۱۴

7

مركز مشاوره روانشناسي فرهنگ و هنر

خيابان آزادي ، خيابان حبيب‌الهي ، ميدان شهيد تيموري ، كوچه لطفعلي‌خاني ، كوچه صحت ، پلاك ۳

8

مركز مشاوره روانشناسي مهر

سعادت آباد، نرسيده به پل نيايش ، نبش خيابان قره تپه اي(۲۵) ، ساختمان برنا ، طبقه ۴ ، واحد ۱۰
مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره غرب تهران هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره غرب تهران هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي غرب تهران مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان غرب تهران و بالاخص شهر غرب تهران شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي غرب تهران و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم غرب تهران باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره غرب تهران هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره غرب تهران براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي غرب تهران مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره غرب تهران، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره غرب تهران به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم غرب تهران اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در غرب تهران توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان غرب تهران و شهر غرب تهران

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره غرب تهران

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در غرب تهران مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...


براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي غرب تهران | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي غرب تهران

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ دى ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳:۵۹ | هنر زندگي
آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي غرب تهران،

مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي شرق تهران

آدرس بهترين مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران كجا است؟ بسياري از شهروندان شرق تهران براي مشاوره گرفتن در زمينه هاي مختلف به دنبال يافتن بهترين مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران هستند اما به دليل عدم شناخت و آگاهي كافي در مورد بهترين كلينيك مشاوره روانشناسي شرق تهران عاجز اند و سردرگم مي شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسي هنر زندگي تنها تسهيل و كمك به دسترسي مردم به بهترين مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران مي باشد. اسم و آدرس مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران در ادامه اين مقاله آورده شده است.

 

براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران

در ادامه آدرس كلينيك مشاوره روانشناسي شرق تهران آورده شده است. شما مي توانيد با مشاوران مركز هنر زندگي تماس بگيريد تا به شما در يافتن مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران شما را ياري نمايد.

شماره

نام مركز مشاوره روانشانسي و روان درماني در تهران

نشاني كلينيك مشاوره روانشناسي تهران

 

1

مركز مشاوره روانشناسي تهران – رهياب

 جنب مترو شهيد شريعتي ، طبقه ششم ، واحد 5

 

2

مركز مشاوره روانشناسي تهران – آرامش

خيابان شريعتي ، بالاتراز پل سيدخندان ، خيابان خواجه عبداله انصاري ، پلاك ۵۲ ، طبقه ۴

 

3

مركز مشاوره روانشناسي تهران – آفتاب

بلوار ۳۵ متري قيطريه ، روبروي پارك قيطريه ، خيابان شهيد خراساني ، پلاك ۴۸ ، واحد ۱

 

4

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – آوين

خيابان وليعصر ، پايين‌تر از توانير ، پلاك ۱۲۳۰

 

5

 مركز مشاوره روانشناسي ارمغان – تهران

پاسداران ، ميدان هروي ، نبش وفامنش ، پلاك ۲ ، طبقه اول

 
 

6

 مركز مشاوره روانشناسي استاد روزبه – تهران

خيابان شريعتي ، بالاتر از سه راه طالقاني ، جنب پاناسونيك ، كتابخانه مركزي كانون اسلامي انصار

 

7

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – انجمن روان‌شناسي ايران

خيابان آفريقا ، خيابان سعيدي ، پلاك ۸ ، واحد ۶

 

8

مركز مشاوره روانشناسي تهران – بيمارستان بانك ملي

خيابان جمهوري ، روبروي سفارت انگليس ، كوچه شيرواني

 

9

 مركز مشاوره روانشناسي پارسيان – تهران

خيابان پاسداران ، نبش دشتستان ۵ ، مجتمع پاسداران ، شماره ۱۴۸ ، طبقه ۶ ، واحد ۲۰

 

10

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – پويا

خيابان پاسداران ، نبش دشتستان ۵ ، مجتمع پاسداران ، شماره ۱۴۸ ، طبقه ۶ ، واحد ۲۰

 

11

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – تندرستي

آدرس مركز مشاوره روانشناسي تهران – تندرستي : خيابان شهيد مفتح جنوبي ، خيابان ورزنده ، پلاك ۱۷ ، فدراسيون پزشكي ورزشي

 

12

 مركز مشاوره روانشناسي تهران – دارالهدي

خيابان كريم خان زند ، نبش خردمند جنوبي ، ساختمان افسر ، طبقه ۴ شمالي

 

13

مركز مشاوره روانشناسي تهران – دانشگاه الزهرا (س)

ميدان ونك ، خيابان ونك ، دانشگاه الزهرا (س)

 

14

 مركز مشاوره روانشناسي راه سبز

شريعتي ، جنب مترو ظفر

 

15

مركز مشاوره روانشناسي راه نو

خيابان عباس آباد (بهشتي) ، نرسيده به ميدان تختي ، شماره ۱۶۷ ، طبقه ۲ ، واحد ۶

 

16

مركز مشاوره روانشناسي رايين

ميدان آرژانتين ، بلوار بيهقي ، بين كوچه ۸ و ۱۰ غربي ، پلاك ۶ ، مجتمع مسكوني ۶۶ ، طبقه ۲ ، واحد ۸

 

17

مركز مشاوره روانشناسي رفاه

ميدان بهارستان ، پشت مجلس ، خيابان مردم ، جنب مجموعه فرهنگي رفاه ، كوچه گل محمدي ، پلاك ۳ ، طبقه ۳

 

18

مركز مشاوره روانشناسي شهيد محلاتي

اقدسيه ، شهرك شهيد محلاتي

 

19

مركز مشاوره روانشناسي صبا

خيابان پيروزي ، روبروي خيابان پنجم نيروي هوايي ، مجتمع نسيم ، پلاك ۹۴ ،‌ طبقه ۴ ، واحد 21

 

20

مركز مشاوره روانشناسي فارابي

خيابان دكتر شريعتي ، روبروي حسينيه ارشاد ، نبش هديه ، پلاك ۴۳ ، طبقه ۳ ، واحد ۵

 

21

مركز مشاوره روانشناسي كامياب

ميدان انقلاب ، ابتداي كارگر جنوبي ، كوچه رشتچي ، پلاك ۱۳

 

22

مركز مشاوره روانشناسي گلچين راز

زعفرانيه ، خيابان مقدس اردبيلي ، پلاك ۱۰۰ ، طبقه پنجم ، واحد ۲  ، زنگ ۰۵۰۲

 

23

مركز مشاوره روانشناسي ياريگر

 خيابان شريعتي ، بالاتر از پل سيدخندان ، پلاك ۱۰۱۲

 
مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي

مركز مشاوره شرق تهران هنر زندگي ارتباط تلفني مي پذيرد، مركز مشاوره شرق تهران هنر زندگي طي همكاري مشترك با خانه روانشناسان قابليت مشاوره روانشناسي تلفني را با بهترين مشاوران كشور فراهم آورده است. با توجه به مشكلاتي كه مردم براي مراجعه به كلينيك مشاوره روانشناسي شرق تهران مواجه هستند و دسترسي افراد به مشاوران متخصص در اكثر شهرستان هاي دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزينه مي باشد. مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در سراسر استان شرق تهران و بالاخص شهر شرق تهران شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسي تلفني توسط متخصصين دانشگاه هاي شرق تهران و خبره كشور نموده است كه مشاوره تلفني هنر زندگي مي تواند جايگزيني مناسب براي مشاوره حضوري براي مردم شرق تهران باشد تا با ارائه مشاوره هاي صحيح و تخصصي از بار مشكلات افراد بكاهد و به تمامي هموطنان در راستاي خود شكوفايي در مسير بالندگي فردي كمك كند. از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره شرق تهران هنر زندگي مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت.

 

مزيت هاي مشاوره تلفني بر مشاوره حضوري 

با توجه به اين كه دست يابي و وقت گرفتن از مركز مشاوره شرق تهران براي مشاوره حضوري از مشاوران خوب و كلينيك مشاوره روانشناسي شرق تهران مشكلات خاص خود را دارد. يك روش جايگزين و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسي تلفني مركز مشاوره هنر زندگي مي باشد. از سوي ديگر با توجه به اينكه مشاوره روانشناسي حضوري داراي محدوديت هاي زماني خاص خود است كه مراجعان نه تنها در تمامي ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نيستند بلكه براي دريافت خدمات مركز مشاوره شرق تهران، از قبل نياز به هماهنگي و گرفتن يك وقت ويزيت دارند. شما مي توانيد از خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي بصورت شبانه روزي در هر ساعتي روز بهره مند شويد. نكته ديگر مقرون به صرفه بودن اين خدمات نسبت به مركز مشاوره شرق تهران به صورت حضوري اين است كه نه تنها موجب صرفه جويي در وقت بلكه از نظر هزينه نيز بسيار براي مردم شرق تهران اقتصادي مي باشد؛ چرا كه ديگر نياز به رفت و آمد به كلينيك و هماهنگ كردن وقت نيست. البته اين مورد را هم به هيچ وجه نبايد فراموش كنيم كه در بعضي موارد، بيان مسئله براي مخاطبان به صورت حضوري دشوار مي باشد. به همين دليل مشاوره روانشناسي تلفني مي تواند يك بستر امن براي مشاوره گرفتن را فراهم نمايد. 

مزاياي مشاوره تلفني هنر زندگي

ارائه خدمات مشاوره روانشناسي در شرق تهران توسط مشاوران متخصص و اساتيد دانشگاه هاي پايتخت

مقرون به صرفه بودن از لحاظ زماني و اقتصادي 

در دسترس بودن براي تمامي ساكنين استان شرق تهران و شهر شرق تهران

قابليت دريافت مشاوره در هر ساعتي از شبانه روز 

عدم نياز به دريافت وقت ويزيت و هماهنگي قبلي

تشخيص سريع و رفع نياز بصورت آني

 

انواع خدمات مشاوره اي هنر زندگي در مركز مشاوره شرق تهران

 از جمله خدمات مشاوره تلفني مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي در شرق تهران مي توان به مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره قبل از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره اعتياد ، مشاوره جنسي ، مشاوره تربيت كودك ، زوج درماني ، مشاوره افسردگي ، مشاوره وسواس ، مشاوره استرس ، مشاوره خيانت همسر ، اختلالات شخصيتي و .... اشاره داشت. از ديگر خدمات مركز مشاوره هنر زندگي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

- ارائه خدمات مشاوره ، ارزيابي و آموزش پيش از ازدواج 

- ارائه خدمات زوج درماني و خانواده درماني در جهت بهبود روابط متقابل زوجين و خانواده ها

- ارائه خدمات مشاوره اي ، درماني و آموزشي در زمينه هاي مشكلات رفتاري و تربيتي كودكان و نوجوانان

- سنجش هوش، استعداد و شخصيت افراد در تمامي رده هاي سني با استفاده از ابرازهاي پيشرفته و كارآمد علوم روانشناختي

- انتخاب رشته تحصيلي با بهره گيري از جديد ترين امكانات نرم افزاري پيشرفته

- كمك به افراد براي انتخاب صحيح شغل و حرفه خود با توجه به تيپ شخصيتي آنان

- درمان انواع احتلالات شخصيتي، افسردگي، خشم و پرخاشگري، اعتياد، وسواس، مشكلات جنسي و...


براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران و يا دريافت مشاوره روانشناسي تلفني مي توانيد با مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  مركز مشاوره روانشناسي شرق تهران | آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي شرق تهران

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷:۴۸ | هنر زندگي
آدرس بهترين مراكز مشاوره روانشناسي شرق تهران،

شنا كردن نوزاد | بازتاب شنا كردن نوزاد

آيا توانايي شنا كردن نوزاد حقيقت دارد؟ در واقع كودكان در ابتداي تولد داراي بازتاب هايي هستند كه به صورت غير ارادي در برابر محرك هاي بيروني آن ها را انجام مي دهند. نوزاد هنوز مهارتي براي كنترل اندام خود ندارد، اما قادر است رفتارهايي را از خود بروز دهد كه موجب بقا و محافظت از او مي شود. بازتاب شنا كردن نوزاد يكي از انواع بازتاب هايي است كه كودك با آن به دنيا مي آيد. يكي از راه هاي ارزيابي سلامت كودكان در زمان تولد ارزيابي همين بازتاب هاست. در ادامه اين مقاله به بررسي بازتاب شنا كردن نوزاد خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بازتاب ها نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

نوزادان شنا مي كنند!

نوزادان شنا كردن بلد نيستند، بلكه داراي بازتاب هايي هستند كه وقتي در آب قرار مي گيرند به شنا كردن شباهت دارند. در اثر بازتاب شنا كردن يا براديكاردي، نوزاد هنگامي كه در آب غوطه ور مي شود، نفس خود را حبس كرده و چشمانش را باز مي كند. اگر صورت نوزاد را فوت كنيد، باز هم همين واكنش را از خود نشان مي دهد. اين بازتاب در بسياري از پستانداران از جمله انسان وجود دارد.

از ديگر واكنش هايي كه در اثر بازتاب شنا كردن با چشم ديده نمي شود؛ كاهش ضربان قلب و جريان خون در رگ هاي نوزاد مي باشد. اين وضعيت به نوزاد اجازه مي دهد تا زمان بيشتري زير آب زنده بماند تا زماني كه كمك يك نفر برسد.

 

تا چه سني بازتاب شنا كردن نوزاد باقي مي مانند

اغلب بازتاب هايي كه نوزاد با آن ها به دنيا مي آيد بعد از مدتي ناپديد مي شوند؛ سپس جاي خود را به حركات ارادي مي دهند. بازتاب شنا كردن نيز پس از 5 الي 6 ماه از بين مي رود. اگر كودك را در حدود 6 ماهگي در آب قرار دهيد دست و پاي خود را تكان مي دهد كه شباهت زيادي به شنا كردن دارد. اما اين حركات تنها واكنش هاي غير ارادي نوزاد مي باشند.

 

آيا از همان نوزادي مي توان شنا كردن را به نوزاد آموخت؟

شنا كردن يكي از مهارت هايي است كه از نظر بسياري از والدين براي كودك ضرورت دارد. درباره زمان شروع آموزش به كودكان نظرات متفاوتي وجود دارد. بسياري از مربيان بر اساس بازتاب شنا كردن از همان نوزادي به كودكان شنا كردن را آموزش مي دهند. اما متخصصان، آموزش شنا در سن كمتر از يك سالگي را توصيه نمي كنند. بعد از يك سالگي با نظر متخصص بررسي كنيد كه آيا كودك شما آمادگي شنا كردن دارد يا نه.

بسياري از كودكان از شنا كردن و غوطه ور شدن در آب لذت مي برند. زماني كه او را به داخل آب برديد حتما در كنار او بمانيد و به توانايي شنا كردن او اطمينان نكنيد. آگاهي از توانايي ها و مراحل رشد كودك تا يك سالگي به شما كمك مي كند تا بتوانيد به نحو بهتري از او مراقبت كرده و باعث پرورش خلاقيت كودك خود شويد. ارتباط با يك مشاوره كودك به شما اين امكان را مي دهد كه در هر مرحله از زندگي فرزندتان بهترين انتخاب ها را براي او داشته باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بازتاب ها نوزاد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

خدمات مركز مشاوره تلفني خانواده هنر زندگي

 

  مركز مشاوره روانشناسي تلفني خانواده هنر زندگي با بهره مندي از كادر مجرب خدمات خود در زمينه مشاوره تلفني خانواده با موضوعاتي شامل مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره پيش از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي دختر و پسر،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوستي‌هاي پيش از ازدواج،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدي، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره اعتياد، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره همسريابي مشاوره خانواده تلفني با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره زندگي مشترك،  مشاوره تلفني خانواده با موضوع مشاوره جنسي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع :  شنا كردن نوزاد | بازتاب شنا كردن نوزاد

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ دى ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۸:۵۰ | هنر زندگي
شنا كردن نوزاد،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 4
بازديد امروز : 58
بازديد ديروز : 66
بازديد كل : 3773

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان